By__dRaCuLA demiş ki:
ok tekrar özür dilerim ram alıcamda bi sorum olucak ram için extra bi yükleme yok deilmi sadece takıyorsun ve bitiyor bir bilgisi olan varmı ?
aynen öyle. Anakartın rami tanıması biraz sürebilir ama merak etme, 30 anieyi geçmez.

drotalion demiş ki:
By__dRaCuLA demiş ki:
ok tekrar özür dilerim ram alıcamda bi sorum olucak ram için extra bi yükleme yok deilmi sadece takıyorsun ve bitiyor bir bilgisi olan varmı ?
aynen öyle. Anakartın rami tanıması biraz sürebilir ama merak etme, 30 anieyi geçmez.
eyw kardeş 512 ram alıcamda :D hotanda kasıor yaw deli oldum ısy çıktı gidene kdrrr karakoramın kapısından giriodum ısy öldü xD

bende çok güzel 2 kez test için kullanılmış 512 Mb ram var. (laptop rami) Fazla pahallıya satmam.

nerde oturuyorsun ben niğde :D uzaktır kesin 512 ddr2 ram ne kadardır fiyat olarak tahminen ?

ben almanyada oturuyorum (niğde nerede??? ) neyse detayları salla :D

512 Mb ddr 2 laptop rami. 333Mhz 15 € ya satılık.

o son gösterdiğin şey sende ingilizce ama bende tükçe !!!!! :S napcam acaba alfabetik yaparken elime gözüme bulaştırdım eski ayarları yarım yamalak yerine getirdim :S lütfen yardım :S

dralotıon ya 56 gosterıyo sroyu actım megabayts orda ama ctr alt delete de 400 mb gosterıyo:S

dralotıon bak sımdı sag alt kosede sro clıent acık benım mb 70 gosterıyo gorev yonetıcısınde 400 gosterıyo ayrıca sro cleınt acmıo gelmıo zaten ne yapcam ben kaldırıyorum

dro ilk bi saat hiçbir problem yoktu ama şimdi pcm çok yavaşladı 1 gb ram var 512 mb ekran kartım pcm in açılması (karşıma gelen ilk ekran (memory test bölümünde))1 saat sürdü xp nin işaretinin altında dolma işareti olan bölümü ise hiç bahsetmiyeyim :S (pcm de ki kırmızı ışık eskiden deli gibi yanardı şimdi ise arada bir yanıyor bunun yanması çok önemli aradabi pc donuo vurunca düzeliyor! ) acil yardım :S

Yukarı Alt