Ciqlet demiş ki:
dralotıon bak sımdı sag alt kosede sro clıent acık benım mb 70 gosterıyo gorev yonetıcısınde 400 gosterıyo ayrıca sro cleınt acmıo gelmıo zaten ne yapcam ben kaldırıyorum
tamam şimdi anladım.

Cacheman XP de sen yanlış ir ayar yapmışsın, bu ayarı yaptığın zaman geri dönüşü sadece cacheman XP yi sil, geri yükle geçer.

_Death_ demiş ki:
çok saolda pc nin dili turkce olan ve fazla ingilizce bilmeyenler napcak :roll: bence turkcede koymalısın
aramıza türkçe XP si olan varsa lütfen bana service lr bölümünün ss lerini öm ile atsın, Türkçe yapacağım.

blackrain demiş ki:
dro ilk bi saat hiçbir problem yoktu ama şimdi pcm çok yavaşladı 1 gb ram var 512 mb ekran kartım pcm in açılması (karşıma gelen ilk ekran (memory test bölümünde))1 saat sürdü xp nin işaretinin altında dolma işareti olan bölümü ise hiç bahsetmiyeyim :S (pcm de ki kırmızı ışık eskiden deli gibi yanardı şimdi ise arada bir yanıyor bunun yanması çok önemli aradabi pc donuo vurunca düzeliyor! ) acil yardım :S
güzel bir virüs taraması yap, sonra sonucu yaz lütfen.

birde bilgisayara şiddet uygulama :D

drotalion demiş ki:
blackrain demiş ki:
dro ilk bi saat hiçbir problem yoktu ama şimdi pcm çok yavaşladı 1 gb ram var 512 mb ekran kartım pcm in açılması (karşıma gelen ilk ekran (memory test bölümünde))1 saat sürdü xp nin işaretinin altında dolma işareti olan bölümü ise hiç bahsetmiyeyim :S (pcm de ki kırmızı ışık eskiden deli gibi yanardı şimdi ise arada bir yanıyor bunun yanması çok önemli aradabi pc donuo vurunca düzeliyor! ) acil yardım :S
güzel bir virüs taraması yap, sonra sonucu yaz lütfen.

birde bilgisayara şiddet uygulama :D
F-Secure Sürekli Tarama Yapıyor...
Bilgisayara Vurmadan asla Açılmıyor Çoook Denedim Pc Kitlenio :thumbsup:

dralotıon ben kaldırdım senı n programı pc den pc sureklı ses cıkartıyo kasadan degıl sesler ama düt düt düt düt dio bu neya:S 5 dk bir dio

ya düt düt düt düt saat gibi ötüyo sonra sanki bişey indiriyomuş sesi geliyo delircem ya bu neee

dralotıon senın programı ındırdım kurdum herseyı yaptım sonra sıldım sroda oyuna gırınce dut dut dut sesler cıkartyıo oyuna gırmeyınce sorun yok off yaaaaaaa

Bu admin ayarları>servisler olayını çözemedim. Bilgisayar Yöneticisi ile oturum açıyorum ama admin ayarları yok denetim masasında.

Yukarı Alt