extraloob demiş ki:
beyler anlaşılmayacak birşey yok 4 tane görev var hangi lvl daysan o görevi alacaksın ve 8 tane koleksiyon kitabı toplamaya çalışacaksın veya satın alacaksın sonrasında 8 kitap toplanınca görevi teslim edip silahını alacaksın.
Peki benım bır sorum olacak mısal 90 lvl olan bırı levelıne göre görev yaptı ve sılahı almıssa ,101+ oldugu zamanda 11 degre sılah ıcınde görev alabılıyormu?

YAVUZ16 demiş ki:
extraloob demiş ki:
beyler anlaşılmayacak birşey yok 4 tane görev var hangi lvl daysan o görevi alacaksın ve 8 tane koleksiyon kitabı toplamaya çalışacaksın veya satın alacaksın sonrasında 8 kitap toplanınca görevi teslim edip silahını alacaksın.
Peki benım bır sorum olacak mısal 90 lvl olan bırı levelıne göre görev yaptı ve sılahı almıssa ,101+ oldugu zamanda 11 degre sılah ıcınde görev alabılıyormu?
Evet alabilirsin.

8 degree sun silah içi gerekli kolleksion parçalarının isimleri aşağıdadır

Red Tears
Western Scriptures
Togui Mask
Dull Kicthen Knife
Spell Paper
Red Talisman
Elder Staff
Puppet

ben tamamladım ve aldım 64 lvl sun silahı +0 hali 72 lvl +3 büyülü atagı %42 olan silahı eziyor

ya simdi bende boyut deliği togui köyü diye bisey var dün gece bota bırakmıstım sabah bundan iki tane vardı invertoride.. birisini actım ne ise yarıyor diye tıkladım bi yere ısınlandım.. eart ghost'a benzeyen biseyler vardı orda.. bende ne sikik bir yer burası dedim :D geri baseye dönüp tarim feryide kasmaya dewam ettim. kac gündür dikkatimi ceken sey, 40 lv envy diye fareye benzeyen yaratıklardan geliyor sürekli.. hatta bi ara 140 lv'e denk geldim. tek attı bana. uruchi cıkmıs herhalde burda diyordum kendi kendime.. bunlarda yanında türeyen yaratıklar diyordum.. simdi bendeki bu inventoride mavi tas var togui köyü diyor.. ben napcam simdi? ne yapmam gerekiyor. 40 levele gircem az kaldı..

antalya32 demiş ki:
8 degree sun silah içi gerekli kolleksion parçalarının isimleri aşağıdadır

Red Tears
Western Scriptures
Togui Mask
Dull Kicthen Knife
Spell Paper
Red Talisman
Elder Staff
Puppet

ben tamamladım ve aldım 64 lvl sun silahı +0 hali 72 lvl +3 büyülü atagı %42 olan silahı eziyor
teşekkürler arayıpta bulamadığım şey :dance:
benim ezik farm wizi için tamda lazım olan makara:

extraloob demiş ki:

Peki tamam da 8Kitap Toplayalımda Nasıl toplıcaz yani ? Ben bu görevi nasıl başlayıp nasıl tamamlayıp o silahlardan alabilirim Ne canavarı kesicem pt ile gitmek şart mı?Şans ile mi? Yoksa bilmem kaç mob kesincemi ?Sadece unique moblardan mı çıkıyor? Normal quest itemi gibi yeremi düşüp biz onu alıcaz? nedir yani..Oyuna ara verdim tekrar başladım hiç birşey bilmiyorum bu Update hakkında o yüzden yardımcı olursanız hani..sevinirim ( :

Şimdi o görevi yaptım diyelim 1-9 degree arası sun vereni teslim edince bana sunu direk veriyormu yoksa başka bişeyler daha yapıyormuyuz ?

1-9 ve yahut 1-11 değil anlatımda atlanan bir şey olmuş 1 tane 8 dg vs. silah seçebilirsin.
charın çinli ise tüm çinli silahları karşına çıkıyor ve istediğini seçiyorsun ya da avrupalı ise sadece avrupa silahlarından istediini seçiyorsun

Mateso demiş ki:
1-9 ve yahut 1-11 değil anlatımda atlanan bir şey olmuş 1 tane 8 dg vs. silah seçebilirsin.
charın çinli ise tüm çinli silahları karşına çıkıyor ve istediğini seçiyorsun ya da avrupalı ise sadece avrupa silahlarından istediini seçiyorsun
Şimdi bu görevi aldım diyelim girdim forgettene görevi bitirdim hemen gidip alabiliyorum demi başka ek birşey yapmyorum ?

Bir sey sorucam 10 dg 7 tane topladım Tam olarak isimlerini yazabılıcek bi arkadas var mı bana

Benim Topladıklarım:
Silver Pendant
Cobalt Emerald
Logbook
Lowe Letter
Portrait of a Women
Jewelry box
Mermaid's tears
Bundan baska ne var bulamadım bi turlu ismini yardımcı olabılıcem bi ark arıorum

ya forgotten worlda giriyorum gemi enkazına 108 lvl eliteler cıkıyor onları kesmek zorundamıyım ileyleyebilmek için

Öncelikle iyi akşamlar. Flame Mountain görevleri arasında '' honghaea's conspiracy '' adlı bir görev var ki ödül olarak 9 dg sos weapon veriyor. Ancak Hotan Hunter npcsine gittiğim zaman bu görevi, görevler arasında göremiyorum ve alamıyorum(75 Lv çar ile). Görevi alabilen biri varsa ve yardım ederse çok iyi olur.

Yukarı Alt