Server
Flora
Takımı
Galatasaray
görevler sırasıyla yapılıyordur belki ondan önce görev var mı soru:

yha bn 8dg talismanları tmmladm 2 tane kaldı .d 24 lvlmde bu qörev kac lvlde qelck?

peki geminin içinde gideceğimiz odaları yerleri resimli anlatabılırmısınız 1oda 2oda 3 oda 4 oda dıye?

S.A ARKADASLAR BANA ACIL YONDEN YARDIM LAZIM BEN 8-D VE 9-D SUN GOREVLERINI BITIRDIM +ALDIM +7 YAPIP SATTIM AMA GELELİM 10-D SOOM GOREVINE GUILD MUSAİYE GDİYORUM TIKLADIMDA YENI BIR GUILD YARAT .. KONUSMAYI SOLLANDIR DIYO BASKA BIR SEY CIKMIYOR ACABA NASIL ALICAM O GOREVI BU KONUDA BAYA BI ARASTIRMA YAPTIM DAHA DETAYLI ANLATAN YER BULAMADIM SIZDEN RICAM BU YAZDIKLARIMI PAS GECMEMINIZ YARDIMLARINIZI BEKLIYORUM.. bana mj atarsanız sevınırım facem :http://www.facebook.com/DjSiMaL

arkadaşlar charım 62 lvl 8 dgree koleksiyon kartlarını topladım fakat görevi son 2 kart kala almıstım son 2 kartı da satın aldım sonra npc de görevim tamamlanmıs olarak göründü. Npc den de almak istediğim silahı seçiyorum fakat confirmlediğim zaman The reward was not given due to unknown error. hatası alıyorum sebebi nedir? şimdiden teşekkürler.

GNR

rank8
VeteRaNo demiş ki:
arkadaşlar charım 62 lvl 8 dgree koleksiyon kartlarını topladım fakat görevi son 2 kart kala almıstım son 2 kartı da satın aldım sonra npc de görevim tamamlanmıs olarak göründü. Npc den de almak istediğim silahı seçiyorum fakat confirmlediğim zaman The reward was not given due to unknown error. hatası alıyorum sebebi nedir? şimdiden teşekkürler.
bildigim kadarıyla almak icin lv yetmiyor en az 64 olman gerekiyor

Bu görevi açıklayacak kmse yok mu 101 levelde unutulmuş dünyaya gittikten snra ne yapıcaz neyi kesicez ??

brkszmn demiş ki:
Bu görevi açıklayacak kmse yok mu 101 levelde unutulmuş dünyaya gittikten snra ne yapıcaz neyi kesicez ??
Bu topic'in 1. sayfasında herşey mevcuttur.Kafanıza takılan birşeyler olursa buradan yazınız.Yardımcı olmaya çalışalım.

Beyler 8dr-9dr sun gorevini yaptım ama 10 dr som gorevını bulamıyorum :S hotan guldcıye gıdıyorum ama hiç görev yoq :S yardım edın lutfen ....

:):) olabilir :D 8dr gorevını yaparken gırdıgım ılk fw de 2 talısman dusurdum biri spell paper biride elder staff vede gorevı tamaladıktan snra 3 kere daha elder staf dustu 150m den sattım :D

Yukarı Alt