Bende uyumadım daha tg yi kesemedim 45 lik charla 80 liğe girdim milleti kesip hıncımı aldım :lol:

bu kafayla artık anca kendimi öldürürüm :mrgreen: :mrgreen:

İlk sayfalarda oynanan oyunu oynayalım bir hikaye uydurularım başka biri ordan devam etsin ne dersiniz Question Question Question

yav arkadaşlar oyun iyice azıttı pacific serverine ard arda yaptığım 10 denemeden sonra hala giremedim gecenin bir yarısı ne bu doluluk :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:

UpRockingBeat demiş ki:
yav arkadaşlar oyun iyice azıttı pacific serverine ard arda yaptığım 10 denemeden sonra hala giremedim gecenin bir yarısı ne bu doluluk :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:
Ben Saturne gece 2de denedim girmedi :lol:
Bırakta o kadar olsun

BaTTeRST demiş ki:
lastturk_ demiş ki:
BaTTeRST demiş ki:
hikaye yazamam bende cs 1.5 var 1.5 oyanayn varsa gelsin detective
Bana 1.5 + Hl link verir misin?
Orjinali ama :mrgreen:
gece 00.34 isteğe bak :lolmuch:
oyunun dowland linkimi popcorn

sen S0NS4HN3 le karıştırdın beni :lolmuch:
Hacım upload et bi şey yap orjinaliyese kargo ile yolla o derece istiyorum :mrgreen:

kafa güzel ya ne yapacağımı bilmiyom herkes ilk aşkını anlatsın neler yaşadığını hissettiğini
Ps:ya saçmalıyorum ama genede yapıyorum alkol vaar biraz kusura bakmayın ya :mrgreen:

LoneLyWaLker demiş ki:
kafa güzel ya ne yapacağımı bilmiyom herkes ilk aşkını anlatsın neler yaşadığını hissettiğini
Ps:ya saçmalıyorum ama genede yapıyorum alkol vaar biraz kusura bakmayın ya :mrgreen:
bence hemen yat ben enson kafayı çektiğimde herkeze oyunda çarımın şifresini vermişim Embarassed Embarassed Embarassed

Yukarı Alt