LoneLyWaLker demiş ki:
kafa güzel ya ne yapacağımı bilmiyom herkes ilk aşkını anlatsın neler yaşadığını hissettiğini
Ps:ya saçmalıyorum ama genede yapıyorum alkol vaar biraz kusura bakmayın ya :mrgreen:
6. sınıftaydım welet zamanlarım
İlk aşkımda çok ezildim kza sana aşığım dedim arkama bakmadan koştum Şimdi ne noob muşum die yazıyorum :mrgreen: :mrgreen:

bannedddd

Buralıyım
UpRockingBeat demiş ki:
LoneLyWaLker demiş ki:
kafa güzel ya ne yapacağımı bilmiyom herkes ilk aşkını anlatsın neler yaşadığını hissettiğini
Ps:ya saçmalıyorum ama genede yapıyorum alkol vaar biraz kusura bakmayın ya :mrgreen:
bence hemen yat ben enson kafayı çektiğimde herkeze oyunda çarımın şifresini vermişim Embarassed Embarassed Embarassed
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

UpRockingBeat demiş ki:
LoneLyWaLker demiş ki:
bence hemen yat ben enson kafayı çektiğimde herkeze oyunda çarımın şifresini vermişim Embarassed Embarassed Embarassed
ehehe abi eyw. ne diyelim ya çar gitti 73 ken Embarassed Embarassed senemi vermiştim çok koydu be kız arkadaşımla aram bozuk ne yapalım Embarassed Embarassed Haya nok out etmiş 3. fena dağıtmışım ah ahhh harbiden fena saçmalıyorum ne olur kusura bakmayın lütfen

banada som sun falan hiç düşmedi ama bi kere HyunghoGhost lardan 24+7 bow düşmüştü nasıl oldu bende anlamadım

lastturk_ demiş ki:
LoneLyWaLker demiş ki:
6. sınıftaydım welet zamanlarım
İlk aşkımda çok ezildim kza sana aşığım dedim arkama bakmadan koştum Şimdi ne noob muşum die yazıyorum :mrgreen: :mrgreen:
hacım boş ver kızları yaf boş iş sen boşuna utanıp sıkılma bence bi kız için değmez

ilk aşkım betül dü 3. sınıfta aşık oldum ama hiç açılamadım.7. sınıfta öğrendimki karşılıklıymış ama çok geç kalmıştım offffffffffffffffff Embarassed Embarassed

LoneLyWaLker demiş ki:
ilk aşkım betül dü 3. sınıfta aşık oldum ama hiç açılamadım.7. sınıfta öğrendimki karşılıklıymış ama çok geç kalmıştım offffffffffffffffff Embarassed Embarassed
karşılık boşa gitti yani Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

LoneLyWaLker demiş ki:
Bnmkide karşılıklıymışta aklım başıma geline kızın suratına bakamadım :mrgreen: :mrgreen:

Yukarı Alt