Bir kaç gün içinde videolu anlatım eklenip konu detaylı düzenlenecektir arkadaşlar. Biz hep burdayız :saygilar:

bana seting dosyasının içi nasıl olmalı tam olarak onu söleseniz bide page içerisi nasıl düzende olmalı 1 silah mesela o kesinde gerisi

Dostum çok basit birşey sorucam herşeyi iyi güzel yapıyorum botla fakat + basarken immortal check steady check var orda dikkat ettiysen bu demekki 1 tane varsa çünkü her yandığında giden birşey değil bunlar bir daha basmaması için fakat gelelim işe benim itemde 6 tanede immo 6 tanede steady olsa check kutucuklarına tıkladığımda not found hatası alıyorum bunun çözümünü kısaca anlatabilicek varmı her seferinde zaman kaybına uğramasına sebebiyet veriyor bundan dolayı yardımlarınızı bekliyorum

launcha basıyorum clintte kalıyor ıd pw bölümü gelmiyor herkesde aynı sorun yardım eder misin rica etsem?

yani charımız soyulmasın programdan dolayı düşünceliyim kullanaya korkuyorum charda 300tllik malzeme var

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bu mesaj darbuka22 rumuzlu uyeden alinti yapildi
darbuka22 demiş ki:
yani charımız soyulmasın programdan dolayı düşünceliyim kullanaya korkuyorum charda 300tllik malzeme var
Aklında bu tür sorular varsa illegal programlar kullanmamanı tavsiye ederim.

Yukarı Alt