Selamun Aleykum Kolay Gelsin. Hocam ben programı indirdim yaptım sorunsuz sıkıntısız çalışıyordu bi ton artı bastım ama birden bire bozuldu. Işınlandığımında elixer örnek veriyorum 200 lucky 200 görüyo ama ışınlanma bittiğinde 0 oluyor ardından Program donuyor kapatılmıyor bile sadece görev yöneticisinden işlemi sonlandır diyorum'da öyle gidiyor acil yardımlarınızı bekliyorum lütfen 3 gündür ne yaptıysam düzelmedi. Teşekkür ederim şimdiden

Kardeşim BU Hg Fuser'i Kullandım Bi Süre Ama Daha Sonra... Kullanamadım.. Buglu Heralde Bu Program..
Eski calıştığı gibi çaLışmıyor, herseyini ayarlıyorum.. rev. den sonra start diyorum.. calısmıyor, stop diyorum oda etkisiz, halde..
ve Programı kapatıp tekrar acayım diyorum.. Oda Olmuyor kapanmıyor , hiç bişe yapamıyorum yane actıgımda.. Görev yöneticsinden
Kapatıyorum Ancak Calısmıyor yane bi yardımcı Olurmusun.. Zagmet olmazsa Ne Yapmalıyım..! Acil Bi Sekilde Lazımken Ortada Kaldım..!
Şİmdi'den Teşşekkürler..!

Kardesım gozunu sevım bi yardım edıver tıklıyom virüs total falan cıkıyo ındır dıye bısı yok

arkadaşlar ayarlarınız doğru olduğu halde eğer elixir ve lucky powder görmüyorsa sebebi çantanızın çok dolu olmasıdır. belli bir sayıya kadar görüyor çünkü
ikincisi port ve ip doğru olduğu halde client açılmıyor ise öle sabit kalıyorsa, hg fuser i kapatın ilk, ondan sonra lunch a tıklayın. oyuna giriş yapmadan hg fuser i açmayın o zaman sorun ortadan kalkıyor.

aynı sorun bendede var lucky powder ve weapon elixiri görmüyor kodlar dogru olmasına ragmen

Bu mesaj crazy1991 rumuzlu uyeden alinti yapildi
crazy1991 demiş ki:
arkadaşlar ayarlarınız doğru olduğu halde eğer elixir ve lucky powder görmüyorsa sebebi çantanızın çok dolu olmasıdır. belli bir sayıya kadar görüyor çünkü
ikincisi port ve ip doğru olduğu halde client açılmıyor ise öle sabit kalıyorsa, hg fuser i kapatın ilk, ondan sonra lunch a tıklayın. oyuna giriş yapmadan hg fuser i açmayın o zaman sorun ortadan kalkıyor.
+1

ben de loederrdan lancerd diyordum çince yazılar geliyo başlamıyo oyun çözümü var mı

sa bana direk error verior port 11111 die bi port var serverin lütfen yardım edin daha hiç oyuna giremedim windows 8.1 kullanıyorum help mee

Yukarı Alt