Kardeşim ben koduda aldım 11dg lucky powerderin kodu 6D0E0000 olarak çıkıyor yazıorum settingse ama hağla görmüyor neden???

ben ayarlıyamadım start dedıgım de error detected! Process is stopped... Check log for error code! tarzzı bı hata verıyor yardımcı olma sanssın varmı acaba

iyi tamam anlatmısında immo yok hatası alıyorum dediğin gibi kodu buluyrum ancak setingste kodu nerye yapıştırıcam immonun altında 3 kod var

Arkadaşlar kolay gelsin
bendede çoğu zaman elixir powder ve Elixir leri görmüyor ufacık bi açık var diye tahmin ediyorum ama çözemiyorum Kısaca anlatacak olursam
1.sıra Weapon 2. Lucky stone 3 Steady 4 İmmo 5. Elixir 6. ELixir Powder ve kalan slotlarıda gene elixir ile dolduruyorum... Fakat program 0 er lide yapsam 50 serlide yapsam bu elixirleri genede bazen 0 gosteriyor program elxir ve powder ların yerini değiştirip girdiğimde düzelebiliyor bazen.. Çözümü varsa ulaşırsanız sevinirim ...

Bu mesaj Florensia rumuzlu uyeden alinti yapildi
Florensia demiş ki:
Arkadaşlar buradan indirdim kurdum bende sorunsuz calısıyor lucky powder ,elixir ve lucky stone basıyor sorun yok yani bende ama eğer çözemeyen olursa ulaşsın team viewer üzerinden bağlanıp halletmeye çalışırım. :) İyi akşamlar.
Bana yardım ederseniz çok sevinirim. Teşekkürlerr

16/11/2014 17:47:46 - Error detected! Process is stopped... Error codes info.txt file in extra folder, have explanation about these error codes...
16/11/2014 17:47:46 - Reason: 020A54

bende boyle bir hata geldi.ne yapmaliyim?

İmmortal ve Astral Basmayı bulabilen var mı Settings Dosyasında 3 tane immortal ve Steady Kodu var biz 1 tanesini yazıyor diğer 2 tanesi ne olacak bulan var mı ?

Yukarı Alt