extraloob demiş ki:
ETeK_6_ZooM demiş ki:
Yöntem çok mantıklı bence ama neden o saatlerde aklıma yatmadı burda herhangi bişe demiyorum kesinlikle SADECE MERAK :lol:

işin sırrı işte o saatte makinanın verme saati o şekilde keşfedilmiş biz ihtimalleri birleştirdik ve sizler için derleyip toparladık ve anlatıyoruz uygulaması size kalmıştır :muck:
Nasıl bulduğum hakkında çok küçük bi ipucu

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Neithhh demiş ki:
Xbow deniyorsak elimizde warlock rod olması lazım tamam anladım ama Degree'si fark ediyormu ?

tabiki kuzum 1dg almayacaksın kaç dg istiyorsan o degree alacaksın :muck:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
@deadly,

joymaxte magic pop açık ve saat orada öğlen cidarları üzerine 6-7 saat ekledin ve saat aralığını mı buldun ?

extraloob demiş ki:
@deadly,

joymaxte magic pop açık ve saat orada öğlen cidarları üzerine 6-7 saat ekledin ve saat aralığını mı buldun ?

durnuva.com bu fotoğrafın çarşamba günü çekildiğini belirtmişti galiba 6-7 saat üstüne koydu onun için çarşamba 20:30 , 21:30 arası deneyin diyor galiba :P :mrgreen:

-
Len sıgırcık,hayırdır? Hanımın ciftliginde isler kes-at galiba? Hala sitemizden iftiralarla adam cekmeye calısıyosunuz.Harbi diyorum mandofonsunuz yaa... daral:

mantıklı geliyor ama bence daha farklı bir algoritmaları var. atıyorum. sun için 2500'denemede 1 tane veriyordur. sen 2499 kere oyna çıkmaz adamın biri 1 kere oynar ona düşer :)

DeadlyHunt demiş ki:
Oyunu bırakınca paylaşayım dedim taktiklerimi zamanla diğer konularda açılcak...
Yeni server acılırsa silkroada baslıcam.Ve ilk Carsamba Günü söylenen saatlerde 500 silke kumar oynucam :D Taktik için Ty :)

Yarın 50 silk ile bende denicem zannetmiyorum ama bakalım :wink1: Bende pek şans yoktur ama hayırlısı olsun diyorum ^^

Eğer bu taktikle birçok kişi hayalindeki itemlere kavuşursa herkesin hayır duasını alırsın DeadlyHunt ^^

Taktik için Teşekkürler :wink1:

Yukarı Alt