Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
Bu mesaj karadede rumuzlu uyeden alinti yapildi
karadede demiş ki:
indirdim kurdum clienti baslat dedigimde sro acılmıyor acil yardımınıı beklyorum
Oyunun kurulu olduğu dizini seçmezseniz başlatmaz.

Bu mesaj 0nlyYou rumuzlu uyeden alinti yapildi
0nlyYou demiş ki:
Not logged in hatası alıyorum bunun çözümü falan yokmu kaç gündür arıyorum bulamadım
ilk olarak mbotloader.exe yi açın.
sonra ID Pw yerine istediğinizi yapın giriş yap de.

'Sistem çağrısına aktarılan veri alanı çok küçük' hatası alan arkadaşlar için Loader.exe yi win 7 uyumlu yapın ve yönetici olarak çalıştırı seçin ve böyle deneyin.

Config sen ayar yapıp kaydet yapınca oluşur.

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Almithara

Make life a ride, enjoy it!
Takımı
Besiktas
arkadaşlar çok özür dilerim sorunu çözdüm iobit system fighter kullanan varsa aramızda mbota girmek için kapatıp girebilir yardımcı olabiliyorsam ne güzel

arkadaslar mbotloader.exeyi masaüstü veya herhangi bir dosyaya atınca direk kayboluyor sadece diğerleri kalıyor yardım lütfen

Takımı
Besiktas
Bu mesaj uzayayan rumuzlu uyeden alinti yapildi
uzayayan demiş ki:
arkadaslar mbotloader.exeyi masaüstü veya herhangi bir dosyaya atınca direk kayboluyor sadece diğerleri kalıyor yardım lütfen
Virüs programı kaldırıyordur beyefendi programı kapatmanız yada silmeniz gerekmektedir.

Takımı
Besiktas
Bu mesaj Raskolnikov rumuzlu uyeden alinti yapildi
Raskolnikov demiş ki:
update hatası veriyor m bot yeni versiyon istiyor ne yapmalıyım
Uptade hatasını mbot crack'e ulaşamadığı zaman verir.Bunun bir kaç sebebi vardır.Aşşağıdaki adımları takip ederseniz sorun %90 çözülecektir.
*Virüs programı mbot crack.exe'yi engelliyerek programa ulaşmanı engeller.(Kapatmadan yada bilgisayardan virüs programını kaldırman lazım)
*Dns ayarı yüzünden ulaşamıyor olabilirsin.
(8.8.8.8 )
(8.8.4.4)
Şekinde değiştirebilirsin.
*Windows7 kullanıyorsan uyumluluktan mbot crack.exe ve mbot uygulamasına ters tıklayarak Windows xp sp 2 ve yönetici olarak çalıştır seçeneceklerini işaretlemelisin.
*Ve son olarak veri yürütme engelleme servisinden mbot ve mbotcrack'i ayrıca sro_client'i oraya eklemelisin.
ps:Tüm bunları tek seferde yaptıktan sonra modemine ve bilgisayarına reset atıp giriş yapmayı deneyebilirsin olmaz ise teamviewer ile bağlanıp yardımcı olabilirim.

Şuan bu crack çalışıyormu acaba.Çünkü ben içindeki bot programını açtıgımda ve silkroadın klasörünü gösterdiğimde, hiçbir sorun çıkarmadan botu açıyor.Fakat crack programını çalıştırdığımda ve ona silkroad klasörünü gösterdiğimde ise;

"Cannot find key signature.Maybe client is packed.Packed client is not supported."""

Hatası alıyorum.acaba silkroad-r de denediğim içinmi böyle yapıyor

Takımı
Besiktas
Evet beyefendi mbotcrack sadece vsro içindir başka sro dosyalarında çalışmaz.

Benim sorunum var acil kafayı yiyecem ben her türlü private serverda çalıştıramıyorum botu yani login olmuyor bütün programlar tam herşeyi yaptım 2 gündür uğraşıyorum login olmuyor bi türlü yardım ederseniz çok sevinicem

Yukarı Alt