dosyaları rardan masaüstüne çıkardım. 4 dosya da gözüküyor masaüstümde. Ama masaüstüme mause sol tık yaptığımda mBotLoader.exe ve mBotCrack.dll aniden kayboluyor. mBotvSro'yu açıyorum o zaman da bottaki kullanıcı adı şifre girilmiyor. Ne yapmam lazım ? işletim sistemi win7 32bit. 7Zip ile de denedim yine aynı.

beyler ben mbot crack indirdim klasöre çıkardım ama login diyorum (Not logged in) yazısı yazıyor giriş yapmıyor.Yardımcı olursanız sevinirim

Takımı
Besiktas
mbotloader.exe ile giriş yapacaksınız eğer virüs programı varsa botun sunucuya erişmene engel oluyor olabilir

winlicense diye bir hata alıyorum kafayı yemek üzereyim çözüm üretin lütfen arkadaşlar !

Takımı
Besiktas
Bu mesaj pasha0634 rumuzlu uyeden alinti yapildi
pasha0634 demiş ki:
winlicense diye bir hata alıyorum kafayı yemek üzereyim çözüm üretin lütfen arkadaşlar !
microsoft visual 2010 adlı programı indirip tekrar açmayı deneyin.

Bot düşen itemleri toplamıyor eşya ayarlarını yaptım ama ne domuz ne de karakter hiç takmıyor itemleri

ben mbota giriyorum ancak login olmuyor bu sorunun çözümünü cok aradım arkadaşlar ama bulamadım bana bi yardımcı olurmusunuz

Bu mesaj karakara rumuzlu uyeden alinti yapildi
karakara demiş ki:
ARkadaşlar mbot not logged in hatası yaşıyorum yardımcı olur musunuz
Helal olsun be 2007de almıs uyeligi 1tane mesaj atmıs

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Besiktas
Bu mesaj karakara rumuzlu uyeden alinti yapildi
karakara demiş ki:
ARkadaşlar mbot not logged in hatası yaşıyorum yardımcı olur musunuz
Sayın üye konunun tamamında bu hata olan ve çözüm bulan insanlar var sürekli tekrarlıyoruz bunu ama hala aynı sorular gelmeye devam ediyor.Not logget in hatasını windows 7 ve windows 8'de alırsınız.Xp'de çok az görülen bir olay ama olabiliyor sebebi ise bilgisayarınızda bulunan virüs programları,bu programlar sizin mbotcrack sunucusuna bağlanmanızı önlediği için bota bağlanamıyor ve oyunu çalıştıramıyorsunuz.Çözümü virüs programınızdan programın çalışmasına izin vereceksiniz yada virüs programını kaldıracaksınız.Kaldırdığınız halde olmuyor ise windows'un kendi koruma sistemini devre dışı bırakmanız gerekiyor bu ya windows defender yada güncelleme sırasında yükledği microsoft'a ait bir virüs programıdır.Bunları ise ya bilgisarınızdan kaldırarak ya çalışmasını durdurarak yada başlat-msconfig-hizmetler sekmesinden kaldırarak yapabilirsiniz bu şekilde mbotcrack sunucusuna bağlanarak aynı hatayı bir daha almazsınız.

Yukarı Alt