şöyle sölim; ben kendim şahsen denemedim. forumda böyle bir konu vardı. format atıldığında da sorun çıkartıyor denmişti. ben bilgisayarıma format atmadım sırf hakikaten doğru mu diye. sonuçta bizde sizin kadar bu bot konusunda yeniyiz.

o bilgilendirmeyi burdaki yazıları okuduktan sonra yazdım.

Marlboro demiş ki:
Arkadasla bu kıll clıent dedıkden sonra :D tekrar clienti geri getiremiyomuyuz :D
bu daha çok şuna benziyo. oyunda ata biniyoruz, bir süre sonra attan iniyoruz. tekrar ata binmek için ne yapıyoruz :D

şaka bir yana clientless moda geçtikten sonra tekrar clientli moda geçmek botu kapatıp açmak gerektiriyor.

Arkadaşlar konuyu editleyerek gereksiz mesajları ve tartışmaları silip konunun özüne dönseniz nasıl olur ?
Burası tartışma ve birbirimize hakaret alanı değil sadece soru cevap bölümüdür yada sorunların paylaşılacağı alandır ve temiz tutarak konu dışına çıkmayalım lütfen.
Anlayışınız için teşekkür ederim.

Bu arada ufak bir soru da benden gelsin bari, birinci clienti clienless yapmadan 2 ci bir hesabı açmak istediğimde job hatası alıyorum karşılaşıp çözen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.
Not:C ve D olmak üzere 2 ayrı silkroad klasörüm var ve her bot ayrı ayrı kendi klasöründe cfg dosyasınıda siliyorum yine aynı hatayı veriyor.

job hatası derken, sorunu daha detaylı bildirirsen çözümü daha kolay olur. bir ss yada hata mesajını tam metni gibi.

not: 2 silkroad klasörü gerekmiyor. botlar farklı klasörlerdeyse her defasında cfgleri silmeniz gerekmiyor.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
salih30 demiş ki:
carwen demiş ki:
Hacım bende login olamıyorum id ve pw aldık extra ile fekat şu hatayı alıyorum;
ıd ve pw yanlış. id ve pw 8-16 sayıları arasında olması gerek

bana verdiğin bilgilerle aldık aldıktan sonra sen hiç girmedin mi kurmadın mı ?!?!??

hatta en kötüsü üyeliğin nasıl olsa sende mail adresine şifremi unuttumdan iste hemen gelir :thumbsup:

carwen

Bilgiliyim
Neyse abi sorunu hallettim ben, ve bot gerçekten süpermiş şu ana kadar gördüğüm tüm botların 1 numarası.

bnm karakter şehire alış verişe gittiğinde atcıda takılıp kalıp kalıyor fark ettiğim zaman script bölümünde sağ daki seçeniği işaretliyorum bot'u stop start yapıyorum gidiyor fakat tekrar şehire döndüğünde yine sol secenek seçili oluyor ve kalıyor atcıda bu bazen oluyor bazende normal sorunsuz çalısıor.nedenini hala anlamış değilim :think:

şu an bot ile oyuna girebildiğine göre 1.04 versiyonunu kullanıyosun. en güncel versiyon bu çünkü.

söyleyebileceğim tek şey şu: henüz tam olarak olgunlaşmamış bir bot olmasından kaynaklanabilir(ben hiç böyle bir sorun yaşamadım. aksine benim bot şu anda 24 saatten fazla bir süredir oyunda ve hala kasmaya devam ediyor :D)

bot masa üstünde veya Program Files klasöründe ise C:\SBot gibi bir klasöre taşı. Windows işletim sistemi Masaüstü ve Program Files klasörüne yazmakla alakalı pürüzler çıkartıyor. her programa yapmasada bu tarz programlarda böyle sorunlar çıkartabiliyor.

o dediğini artık eve gidince yaparım hocam :D şuan işteyim. işte uzaktan yardım programıyla fark ettiğimde tekrar sağ tarafı tıklıyorum stop start diyorum gidiyor.bnm de bayadır oyunda karakter. her şehire gittiğinde bilgileri sıfırlıyorum üstündeki eşyalar ne kadar süre gidiyor kaç item düşmüş onları kontrol ediyorum :curtain:

tamam eve gittiğinde böyle bir düzenleme yap. sonucu bizimle paylaş ki bu tarz sorunlar yaşayan diğer sbot kullanıcılarına da faydalı olabilelim.

avatarına hasta oldum bu arada :D o üşüyomu bilemem de beni hafiften terletiyo ^^

Yukarı Alt