Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Dün herşey normaldi , yani girebiliyordum bugün ise id pw yazdığımda image cod gelmiyor. Botsuz girince kod geliyor ama botla girince gelmiyor :S

CHaKaLL

Öğretiyorum
evet aynı sorun bendede var botsuz girince oyuna giriliyor fakat bot yada loader ile girilince image kod gelmiyor.

CHaKaLL

Öğretiyorum
birde Sbot kullanan başka bir abimde Sbot çalışıyor şu an daha şimdi msn den sordum sorun yok bende dedi :( nasıl iş anlamadım

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
CHaKaLL demiş ki:
birde Sbot kullanan başka bir abimde Sbot çalışıyor şu an daha şimdi msn den sordum sorun yok bende dedi :( nasıl iş anlamadım
Önceden girmiş olabilir , çıksın bir daha girsin bakalım :lol:

ps : 3 kişi oldu hızla çoğalıyoruz ^^

hakkaten ya banladılar char sandım birden heralde sitede açıklaması vardır bu promlemin ing iyi olan arkadaşlar bir konu acabilirlermi anasayfasında

Server
Flora
Takımı
Galatasaray

CHaKaLL

Öğretiyorum
bende de aynı sorun oluyor... bide ben bişey merak ediyorum: eğer pc ye format atarsam botta bi problem yaşarmıyım yani kullanıcı hesabım banlanırmı ?

CHaKaLL demiş ki:
sorunun çözümünü buldum arkadaşlar buyrun
:arrow:
Download
http://rapidshare.com/files/170753128/Tr-Portal-NET_Disk_Duezeltme.bat
Download

dosyayı açın bir tuşa basmanızı isteyecek.herhangi bir tuşa basın ve sistem dosyalarını eski haline getirerek pc nize restart atacak(telaşlanmayın).ben bu şekilde yaptım ve şu an çarlarımı bota bağladım.iyi oyunlar :thumbsup:
neti ortak kullanıyorumda rapidden büyük bişey çekiolar galiba :? farklı bi siteye upload edebilirmisin acaba

Yukarı Alt