Arkadaşlar bir bilgisayarda sbotla iki çar açıyorum.Birisi kasılacak çar ve clientless olarak kullanıyorum.Diğer çar ise normal şekilde clientless olmadan kullanıyorum.Fakat şehire dönünce npclerde sorun çıkıyor.Potcuya tıklıyor.Tıkladıktan sonraki sayfa açılıyor fakat purchase yi tıklayamıyor ,tıklamaya çalışıyor ve tıkanıp kalıyor.
Sorunun nedeni nedir?

Teşekkürler

Mrblar, 1 tane sbot ile 2 çar açıyorum derken ne demek istediniz?
Bir klasörden mi iki tane çar açıyorsunuz?

Bunu cevapladıktan sonra ; Bot alışveriş yaparken menü sayfasının yerini değiştiriyormusunuz?
yada o anda sbotu kasacak bir program çalıştırıyormusunuz?

Slmlar,
Benm sorunum bot hotana ışınlandıktan sonra hotanın dip köşesine stunların olduğu yere gidiyo ve orda takılıyo napmam gerek şmdiden tşkler..

HqnSyL demiş ki:
Slmlar,
Benm sorunum bot hotana ışınlandıktan sonra hotanın dip köşesine stunların olduğu yere gidiyo ve orda takılıyo napmam gerek şmdiden tşkler..
Scriptinde eğer bir sorun yoksa,büyük ihtimalle makinen kasılıyordur.
Engellemek için ekran ayarlarını düşürmeni öneririm..

Oyundayken Optionsa gel oradan 800*600 yap ekran boyutunu.
sonra en son tarafa geç ve en alt kısıma in use windows mode u tickle.
Ve comfirmde tamamdır*

beyler bn 2 car acıorm bi sorn yoktu eskiden ama smdi bi tanesi attack yapıo dieri kullanmıo skilleri kalıo yernde . . herseyini kontrol ettim olması gerektii gbi :!!&%&! napabilrm önerisi olan war mı :?: :?:

Ayarlarını kontrol ettin mi?
Eğer bir sorun yok gibi görünüyorsa skill kullanmayan çarın bot klasörünü yenile ayarlarını en baştan yap ...8)

Evet İşaretledim volkan.ka bey..:) Ben botlardan çok iyi anlarım dakkasındada çözdüm tek sorunum war... mp bitince towna dönmüyor (2 key ptden atıldım bu yüzden :S ) ve kordinat seçeneği sadece alışverişi yapıyor ordan sonra town'un ortasında hep aynı yerde kalıyor...(dw ışınlanma yerinin hemen önünde.) bu 2 sorun dışında sorunum yok..

PS:Botu bugün aldım...En Yeni Sürümdeyim..(eskiler çalışmıyor zaten :D )

ZuzZu demiş ki:
Evet İşaretledim volkan.ka bey..:) Ben botlardan çok iyi anlarım dakkasındada çözdüm tek sorunum war... mp bitince towna dönmüyor (2 key ptden atıldım bu yüzden :S ) ve kordinat seçeneği sadece alışverişi yapıyor ordan sonra town'un ortasında hep aynı yerde kalıyor...(dw ışınlanma yerinin hemen önünde.) bu 2 sorun dışında sorunum yok..

PS:Botu bugün aldım...En Yeni Sürümdeyim..(eskiler çalışmıyor zaten :D )

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ben bunların hepsini biliyorum zaten... :S bunları okuyarak ayar yaptım...sorun şu kordinat çalışmıyor...mpde ayarlı oldugu halde return çekmiyor.. :S

ZuzZu demiş ki:
ben bunların hepsini biliyorum zaten... :S bunları okuyarak ayar yaptım...sorun şu kordinat çalışmıyor...mpde ayarlı oldugu halde return çekmiyor.. :S
Yeniden script yaz.
"Use Script Coordinates" işaretlediğine emin ol.

Towna geri dönmesi içinde,mp değerini 9-15 gibi değerler ver.

boo

rank8
sorun değil benimki soru sadece =)
ultra fast attack ne yapıyor da daha hızlı kasmış oluyor? teknik olarak...

boo demiş ki:
sorun değil benimki soru sadece =)
ultra fast attack ne yapıyor da daha hızlı kasmış oluyor? teknik olarak...
Botun daha hızlı kasmasını sağlar ama fazla dc yemenede sebep olur.
İnternetin hızlıysa kullanabilirsin...

boo

rank8
yok anlamını biliyorum da, yürürlüğe koyduğu olay ne? teknik kısmı yani..skiller arası bekleme süresini mi kaldırtıyo napıyo

Skiller arası bekleme süresini kaldıramaz.Sadece toplatma hızını ve eğer ki pet in varsa mob dan moba hızlıca geçmesini sağlar...

Yukarı Alt