Siteyi Nasıl Keşfettiniz ...?

• Youtube videolarından

Votes: 0 0,0%
  • Bir arkadaş söyledi

Votes: 166 44,3%
  • Google motorundan

Votes: 48 12,8%
  • Nette ölesine dolaşırken

Votes: 67 17,9%
  • Oyunda atılan globallarla

Votes: 37 9,9%
  • Diğerleri

Votes: 57 15,2%

• Total voters
    375
arkadaşım söyledi. tbot crack çıkmış gir, indir dedi. sonra sitede sadece tbot crack olmadığını farkettim 1-2 ay arkadaşın üyeliğiyle takıldım sonra kendi üyeliğimi aldım (TwiLighT). 2 kere banlandım :) birkaç ay siteden uzak kaldım ama sonra dayanamadım. arkadaşlarımı, bu güzel ortamı bırakamadım ve geri döndüm işte buradayım :)

Googleden loader arattırıyordum. İlk sonuç http://www.extraloob.com baktım üye oldum FURKANAR adıyla.O zamanlar başka bir sitede adminlik yapıyordum ( Adını vermeyeyim reklam olmasın ).
Burdan birşeyler çekiyordum paylaşım için. Sonra o sitede istifamı verince sadece extraloobda takılmaya başladım. İlk zamanlarda forum oyunları flash oyun derken old school rütbesi alınca onları bıraktım. Tek tük paylaşımlara başladım ( Ayda 1 kere falandır ) . Dmod başvurusu yaptım 1 kere kabul edilmedi . Sonra ingilizce biyografi yarışmasına katıldım ödüle de bakmamıştım. Ayrıca kazanacağımı hiç tahmin etmemiştim. Maserati den mesaj gelmiş dmod başvurusu yollarmısın diye. Ödülü sonradan öğrenince anladım (Thx Maserati ) o zamandan beri dmodum ( 2009 un başlarıydı sanırım ) . Şu anda hiçbir sitede olmadığım kadar mutluyum diğer sitelerde önüne gelen adama yetki veriyorlar burda öyle birşey yok. Okan abiye saygılar böyle bir site kurduğu için :muck:

Yukarı Alt