Siteyi Nasıl Keşfettiniz ...?

• Youtube videolarından

Votes: 0 0,0%
  • Bir arkadaş söyledi

Votes: 166 44,3%
  • Google motorundan

Votes: 48 12,8%
  • Nette ölesine dolaşırken

Votes: 67 17,9%
  • Oyunda atılan globallarla

Votes: 37 9,9%
  • Diğerleri

Votes: 57 15,2%

• Total voters
    375
te bundan yıllar yıllar önce.
gaia diye bi server açılmıştı.
serverin 2. haftası falan olmusum 50 küsür lv nowayout guildine girmiştim.
hey gidi günler...

Takımı
Galatasaray
2007'nin ortalarında extraloobun çok ( kusura bakmayın :P ) varoşça not defteri şeklinde anasayfası olan günlerdi . Çok noobie olarak silkroad oynuyordum istediğim her şeye verip str-int takılıyordum . Bizim serverda YaraLee diye bir adam vardı King glavierdı pacificte o 8dg glavie hele maymun tipine çok yakışırdı ben gene tüm gün çektiğim kervanın parasını adama verip kendimi maonglarda kastırıyordum sonra muhabbete falan giriştik , ben sormuştum ellerin yorulmuyor mu abi vs. diye :P O da bana "bot" adlı varlığı öğretti extraloobu söyledi o gün işte kaydolduğum tarihtir hiç böyle yorumlar yapmazdım sadece eyv. sağol kardeş vs. der çıkardım. rev6 bot ve tbot indirmek için gelmiştim buraya, sonra loader'ı öğrendim burada :mrgreen: Oyuna ilk tbotla girdiğimde kestiğim 2-3. mobun birinden 24lv 2h sos düşmüştü botun hilesi diye düşünüp her gün yeni bot için foruma bakardım sonra yaklaşık 2-3ay kadar yazlıkta internetsizlik döneminden sonra geri geldim ama üyeliğimi hatırlamıyordum. O gün kaydoldum artık daha çok programlardan ziyade böyle yorumsallaşmaya başladım derken banlandım ondan sonra bu üyeliğime geçtim martta pp oldum vs.. Ama en önemlisi 2007 yazında bu siteye şimdi global mod olan Mopneet'i kazandırdım :)

bi arkadaş sro'dan muhabbet ederken extraloob.com admininin tatilden döndükten sonra topic acıp karı-kız fotograflarını koydugunu söylemişti.Site ortamını merak edip daldım içeri :D . Sonra grafikleri,geniş içeriği felan bayağı ilgi çekti.Eski üyeliğin şifresini unutmustum.Bu ID'i aldım sonra.

Takımı
Galatasaray
2007 yılıydı arkadaşımla char aramak ve satmak amacı ile bulduk oyun içi bir kaç kişiden duymuştuk tek bir üyelik açıp onunla hallediyorduk işlerimizi sonra yollar ayrıldı bir ara silkroad'ı bırakmıştık ki ben halen o durumdayım bende bu üyeliği açtım devam ediyoruz.Ama sitenin diğer mmorpg oyunlar hakkında biraz daha eğilimli olmasını isterdim doğrusu her oyundan bir çok insan siteyi ziyaret etmiş olurdu.

Yukarı Alt