Siteyi Nasıl Keşfettiniz ...?

• Youtube videolarından

Votes: 0 0,0%
  • Bir arkadaş söyledi

Votes: 166 44,3%
  • Google motorundan

Votes: 48 12,8%
  • Nette ölesine dolaşırken

Votes: 67 17,9%
  • Oyunda atılan globallarla

Votes: 37 9,9%
  • Diğerleri

Votes: 57 15,2%

• Total voters
    375
Yazın silkroad oynarken , guildimiz FW'yi kaybedince dağılmıştı.Bende tekrar toplamak için bir forum kuracaktım guilde.Örnek forum ararken rastladım.Şimdi burdayım ^^_^^

Sene 2007, silkroad oynamaya başlamışım.Oynadığım çevrede pek bilen yok,çoğu çocuk zaten.. Çocuklardan ufak ufak kaptım olayı. sonrasında başladım günde 12 saat manuel char kasmaya, bot denen şeyle tanışmam lv 64 de oldu :mrgreen:
Tabi bot ararken google'da http://www.extraloob.com Silkroad bilgi paylaşım sitesi diye bi yer gözüme ilişti. Girdim baktım hoş bi yer. bilgiler de güzel, inceden kanım ısındı. Sonrasında işte burdayım 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Xanthos demiş ki:
Sene 2007, silkroad oynamaya başlamışım.Oynadığım çevrede pek bilen yok,çoğu çocuk zaten.. Çocuklardan ufak ufak kaptım olayı. sonrasında başladım günde 12 saat manuel char kasmaya, bot denen şeyle tanışmam lv 64 de oldu :mrgreen:
Tabi bot ararken google'da http://www.extraloob.com Silkroad bilgi paylaşım sitesi diye bi yer gözüme ilişti. Girdim baktım hoş bi yer. bilgiler de güzel, inceden kanım ısındı. Sonrasında işte burdayım 8)

:muck: :kalp: :beer: :buddha:

16 Temmuz 2009 (gerçekten) yeni evimize taşınmıştık.Yaklaşık 1-2 hafta olmuştu.Ben havuza gitmeye karar verdim.Aslında hiç arkadaşım yoktu ama bulmayı düşünüyordum.Sonra yaklaşık 1 saat havuzda tek başıma oyalandım.Ondan sonra annem geldi.Benim sıkıldığımı görünce bana arkadaş bulmak için uğraştı.Sonra tam yan şezlonga bir çocuk geldi.Annem hemen git tanış işte al sana arkadaş dedi.Sonra ben istemedim (Acayip çok bir şekilde utangaçımdır).Ben o sırada patates kızartması yiyordum(Havuzun yanında cafe var :mrgreen: ).Annem çocuğada uzattı ve istermisin dedi.İlk "hayır sağolun" dedi sonra kabul etti ve öyle Ahmet'le tanıştık.Ondan sonra o Silkroad diye bir oyun bildiğini söyledi (Benim ozaman bildiğim iki oyun vardı biri metin2 diğeri de knight online :mrgreen: ).Sonra bu Sunworlde başladı.Tabi o önceden isro'da oynamıştı.Ben de oyunu indiriyim dedim ve google a silkroad yazdım ve joymax'ın sitesine girip mal gibi indirdim ordaki oyunu xD.Ondan sonra hesap felan da aldım.Oyun dolu olduğu için giremdim.Sonra doğru yerden indirdim mi diye Ahmet'e bi silkroad online forumu sordum.O da bana "http://www.extraloob.com/forums/ gir burda her şey var dedi msn'de" 16 Temmuz 2009'dan beri bu sitedeyim ve hiç başka bir yerden bilgi almayı düşünmedim :D.Bu arada 16 Temmuz 2009'da açtığım üyelik bu değildi Nick:Agamennon'du
Bu uzun hikayeyi kim okur acaba :mrgreen: :sfff:

Yukarı Alt