Difficult demiş ki:
selam millet ben birşey merak ediyorum sbot 1,33b de setting bolümündeki "attack behaviour" bölümünde

Ignore traps(jangan Cave)

var bu ne işe yarıyor ?
jangan cavede kasılıyorsan onu tıkla...

[11:29:01] * Finished checking for updates!
[11:29:07] * Error! Couldn't find sro_client.exe. Please set correct path via settings.
[11:29:07] * Starting of sro_client.exe failed!

Bu hatayı starta tıkladıktan sonra alıyorum???

Mrb ; Silkroad klasörünü göstermediniz sanırım...

Menüden ; Settings => Choose Silkroad Directory ı tıkla ve Silkroad klasörünü göster, sorunun düzelecektir...

İyi günler s botla 1 çardan fazla açamıyorum şifre vs ayzdıktan sonra bot ekranında c10 hatası diyor oyundan dc veriyor neden dir acaba ne yapmam gerek

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sensun demiş ki:
İyi günler s botla 1 çardan fazla açamıyorum şifre vs ayzdıktan sonra bot ekranında c10 hatası diyor oyundan dc veriyor neden dir acaba ne yapmam gerek

ttnet kaynaklı müthiş bir lag var ve ping'lerimiz çok yüksek bu yüzden C10 hatası alıyoruz, sorun sbottan kaynaklı değil ttnet kaynaklı :detective:

[/img]

ben burda kırmızı cizgi içine aldıgım mobu, başındaki simge yüzünden öldüremiyorum. daha dogrusu bot kesmiyor nedeni bilen var mı?? yardım cı olursanız sevinirim...

bir hata bildirimi yapmadan önce
1- Skill Sekmesini kontrol edin. Buffs bölümüne atak skillerini koyup koymadığınızı kontrol edin.
2- Setting Sekmesini kontrol edin. ayarlar olması gerektiği gibi mi?
3- Silkroad klasörünü doğru gösterebildiniz mi? Setting->Choose Silkroad Directory menüsünden silkroad dizinini gösterin.
4- Training Place bölümünü kontrol edin. Script yüklemediyseniz mutlaka bota bir script gösterin.
5- Bot Status alanında Error - Receive Error yazıyorsa bu sbotun bot sunucusuna bağlanamadığı anlamına gelir. lütfen bir süre sonra yeniden deneyin...
bu listeye göre herşeyim tamam ama charım constatine ışınlanıyor ve sonrasında atcıya doğru gitmeye çalışarak ışınlanma dairesine takılıyor ve ben çıkarmadan çıkmıyor.. yardım edermisiniz...

sbot kendine vuran canavarları kesmeyip başka canavarlara gidiyor bu hatayı nasıl coze bılırım

CRITICAL: Couldn't create file! Make sure program folder is writeable and file is not in use!
[22:57:13] * CRITICAL: Also don't start SBot more than once from the same folder!
[22:57:13] * Starting of sro_client.exe failed!
arkadaşlar benim sbot bu hatayı veriyo yardımcı olurmusunuz

sbot kendine vuran canavarları kesmeyip başka canavarlara gidiyor bu hatayı nasıl coze bılırım

bi sorum olucak ben yeni sbot kullamaya basladım ve daha önce hiç sprint yapmadm isro kullanıyordum. gitceğimiz yerin tam scrintmi olması gerekyo oldugum yeri değişcem yine towndanmı yazmaya baslıcam - Resim Silinmiş. o zmn bu bolum ne işe yarıyor tam bi anlatırmısınz şimdiden tesekkurler saygılarımla...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
BFurkan_41 demiş ki:
bi sorum olucak ben yeni sbot kullamaya basladım ve daha önce hiç sprint yapmadm isro kullanıyordum. gitceğimiz yerin tam scrintmi olması gerekyo oldugum yeri değişcem yine towndanmı yazmaya baslıcam - Resim Silinmiş. o zmn bu bolum ne işe yarıyor tam bi anlatırmısınz şimdiden tesekkurler saygılarımla...
yardımcı olucak yokmu??

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt