sword nuker çar yapılandırıyorum ama master sikilleri hangileri yapacağıma dair pe kbi fikrim yok bana yardımcı olabilirmöisin fire + elk mi fire +buz mu yoksa elk + buz mu yapayım

cold light yap diyosun saol ama ufak bi açıklarmısın niye cold light aralarındaki fark nedirr

cold fiziksel defans verir lightde magical attack ve parry verir fire fiziksel attack verir buda nukerin işine yaramaz.

kamo29 demiş ki:
sword nuker çar yapılandırıyorum ama master sikilleri hangileri yapacağıma dair pe kbi fikrim yok bana yardımcı olabilirmöisin fire + elk mi fire +buz mu yoksa elk + buz mu yapayım
hybird bir char yapılandıracaksan
özellikle hybird spear için fire-cold öneririm
ama pure int bir char için ister bicheon ister heuksal light-cold yapman daha iyi olacaktır
light mag atack ve parry ratio
cold snow ve phy defans için snowsuz bir int char pvpde varlık gösteremez

Ya arkadaşlar bir sorum olacak 10 sayfa okumaya üşendim affınıza sığınarak söylüyorum :) EN iyi Chinese Nuker Yapılandırılması nasıldır (SWORD-SHİELD) cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler..

arliker herkese slm bu bicheon a eklenen yeni skiller ne iştir bilen var mı ayrıca sro R de hesap açtım bor fire 5 lvlde mastery aynı eu gibi max.10 diyo yeni skill tablosu kafamı karıştırdı yardım lütfen

hocam bana yardımcı olursan sevinirim yeni çar açtım 300 k sp kastım şimdiye kadar.. str çar kasıcam ama kararsızım.. Blader ile Bow arasında.. Blader yaparsam fire cold... bow yaparsam Fire cold ya da Fire Light mı yapsam bi karar veremedim.. Bir de sizce farma devam etmeli miyim.. yoksa 105'e plvl yapıp açığı sp göreviyle kapatsam daha mı iyi olur..

Prometheus

Apocalypse
Server
Minerva
Takımı
Galatasaray
110 cap Eu - Chin pvp serverda hangi chin buildi en çok işime yarar bilgilendirir misiniz?

Takımı
Besiktas
Eu çarlar hepsine baskın çıkıyor ama bow veya blade biraz daha dayanabilir belki ^^

Prometheus demiş ki:
110 cap Eu - Chin pvp serverda hangi chin buildi en çok işime yarar bilgilendirir misiniz?
Force bow yada force blader.Sen seç ama ne seçersen seç force'u unutma.İtemleri hazır veriyosa (+7 ve üstüyse) blader ol ama yok itemleri sen yapıcaksan bow.

Prometheus

Apocalypse
Server
Minerva
Takımı
Galatasaray
Zippy demiş ki:
Prometheus demiş ki:
Force bow yada force blader.Sen seç ama ne seçersen seç force'u unutma.İtemleri hazır veriyosa (+7 ve üstüyse) blader ol ama yok itemleri sen yapıcaksan bow.

Çok sağolasın :)

Prometheus

Apocalypse
Server
Minerva
Takımı
Galatasaray
Bir sorum daha var;

Spear Nuker mi yoksa s/s nuker mi?

Nuker build ne olmalı?

110 cap için Ss git derim.Hem kalkan defansı hemde block rate'i var.Ayrıca defans arttıran shield technique serisi önemli öldüce defans sağlar. Yapılandırma içinse 110 110 110 Bich Light Cold. Pro set giy.

- S/S Nuker mi, yoksa Blade mi daha eğlenceli ve sağlam karakterdir ?

- S/Nuker nasıl bir build olmalıdır ?

- Blade nasıl bir build olmalıdır ?

Capheon demiş ki:
- S/S Nuker mi, yoksa Blade mi daha eğlenceli ve sağlam karakterdir ?

- S/Nuker nasıl bir build olmalıdır ?

- Blade nasıl bir build olmalıdır ?
Aşırı item yapmıycaksan (+10 ve üzeri) blade önermem.Ayrıca kasmasıda çok sıkıcıdır.Sağlamlık açısından tabiki blade daha iyidir ama elinde +10 crit %80 item olucakki karşındakini haşat edesin.

SS nuker bich light cold olmalı pro set giyse yeterlidir.Cold nuke isteğe bağlı Light nukeler kesinlikle açılmalı.

Blade ise benim görüşüm fire force olmalı.Tamam combo var okey ama tutmadığı zamanda force skillerinin çok faydası oluyo.

Arkadaşlar PlaySro adında Bir Private Server oynuyorum.
Blade karakter açtım ama çok sıkıcı geldi bana çünkü kasılamıyorsun kendi başına, Unique kesemiyorsun.
Sadece pvp yapıyorsun...

Sizce S/S Nuker nasıl bir karakterdir ? Detaylı bir şekilde açıklar mısınız ?

Yukarı Alt