İlk olarak eline sağlık :D denedim olmadı launch diyorum client geliyor ama olduğu gibi duruyor bunun bir çözümü varmıydı acaba ? yardımcı olursanız sevinirim

İmmo ve astral bitince uyarı vermesini istiyorum ama 2 side envanterde bulunmasına rağmen ''No Immortal found on the item , No Steady found on the item ! '' hatasını alıyorum , çözmemde yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ediyorum ! :)

Benm Oynadığım sw'de 15 dg silahlar var ama dediklerinizi harfiyen yaptım olmadı :(

edx loaderden serverın ıp adresı cıkmıyor tam olarak guard16.oyundanbiri.net yazıyor bu serverın ıp adresını nasıl bulucam yardım !!

Takımı
Fenerbahce
Bu mesaj erzincan411 rumuzlu uyeden alinti yapildi
erzincan411 demiş ki:
edx loaderden serverın ıp adresı cıkmıyor tam olarak guard16.oyundanbiri.net yazıyor bu serverın ıp adresını nasıl bulucam yardım !!
185.103.197.55 bi dener misin? bu değilse eğer mbotla da görebilirsin ip yi.

ben indirdim kurdum sorun yok onda fakat herşeyi ayarlıyom lucky powder left diyo lucky powderi görmüyo nedense settting dekı kodları da sıldım fakat yınede hata veriyo bana bi yardımcı olurmusunuz ?

lucky stone bizim swde iç içe konulmuyor o yüzden 1 tane lucky stone basıyor sonra duruyor nası yapcaz

s.a bana ulasırmısınız hg fuser ile ilgili fremework son surumu yukledım calısıyordu fakan bugun yıne calısmıyor tekrar ındırdım herseyı fakat duzelmedı yardımcı olurmusunuz

Kardeşim. Şu 1. Slota xlarge hp 2.slota lucky powder koydum isinlaniom LOG bölümüne kod gelmio neden acaba

Bide hgfuser kloserinde loader yok indirdim programı loader dosyası boş ama bende önceden loader var acaba onu silsem bu programı yeniden indirsem loader olurmu.

Bide kendi loaderimden giriyorum diye log bölümüne kod gelmio olabilirmi

Sa
Kardeşim isinlaniom LOG bölümüne kod gelmio neden acaba

Bide hgfuser kloserinde loader yok ama bende loader var acaba onu silsem hgfuser i yeniden yuklesem olurmu

Bide kendi loaderimden oyuna giriom die kod gelmio olabilirmi.

Yukarı Alt