Doma$no

HG Fuserdan sıkılanlar 3 kişi ortak Sbot alın (aylık 15 kişi başı 5tl eder) artı basma stat basma özelliği var elixir stone dizme derdi yok tertemiz:headbang:

s.a programı paylaşan arkadaşa bi sorum olacak program sıklıkla duruyor bu neden kaynaklanıyor bi bilginiz var mı

KARDEŞİM FACE ADRESİ VERİRMİSİN BANA ACİLEN HATA ALIYORUM LÜTFEN Bİ YARDIM ET

herşeyi dediğiniz gibi yaptım launch'er tıklıyorum silkroad açılıştaki mini ekranı geliyorum ama sorasında ıd pw giriş ekranı gelmiyor mini ekranda takılıyor phConnector da sadece Connecting to the login server yazısı takılı kalıyor neden acaba ? saygılar

Son düzenleme:
herşey oldu ama + basarken hata alıyorum ( Something is wrong! Check log of error code! ) yazıyor hata ne acaba yardım lütfen. SAYGILAR

yazanları aynı şekilde yapmama rağmen id gelmiyor hiç bir şekilde, programada start deyince ışınlanma yapmalısınız diyor, ışınlanma yapıncada herhangi bir id gelmiyor

11dg luck powder sorunu için bi çözüm önerisi ben böyle çalıştırdım sizde de olurmu bilmem

öncelikle hg fuser in bulunduğu yerdeki setting i açıyoruz . defterin içindeki luck powder kodlarını yazdığı yerdeki 13 dg 14 dg 15 dg powder kodlarını siliyoruz ve dosyayı kaydediyoruz sonra programı başlatıyoruz inş. düzelir luck powder sorunu yaşayanlar.

Yukarı Alt