Takımı
Besiktas
şimdi sorunu olanlar saat 20:30'da eve dönüyorum TV ile bağlanır soruna bakarım Bana özel mesaj atsın TV yardımı isteyen

S.a m-bot crack acılmıstır demişsiniz ama bende Hala Login olmuyo sorun ne olabilir yardımcı olabilirmisiniz<

Takımı
Besiktas
UnDeFeateD demiş ki:
mbot loaderden girmemiş olabilirsin
evet mbotloader.exe ile giriş yapman lazım ayrıca virüs programı varsada engelliyor olabilir kapatmayı dene

Ben mbot crackı rardan çıkartıyorum mbot loader rardan çıkmıyo. rardan kendi elimle çıkarttığımda açılıyor ama client başlat diyince bişey olmuyor yeniden başlatıncada loader siliniyo kendiliğinden.

susma123 demiş ki:
Ben mbot crackı rardan çıkartıyorum mbot loader rardan çıkmıyo. rardan kendi elimle çıkarttığımda açılıyor ama client başlat diyince bişey olmuyor yeniden başlatıncada loader siliniyo kendiliğinden.
Muhtemelen virus programin otomatik olarak siliyor virus programini kapatip dener misin

id pw yazsam da yazmasam da kabul etmiyor loader dan girdim virüs programıda engellemiyor neden olabilir acaba?

merhaba arkadaşlar...
benim bir sorunum var mbot crack herşey çok güzel devame diyor da yanlız pet herşeyi çok geç topluyor önünde duran altını sunları bile almıyor aradan biraz zaman geçince toplamaya gidiyor ozamanda herkezin peti gelip karmakarışık toplanıyor olan sosunlara oluyor yardım lütfen :D
birde her ışınlandığımda merrsend hatası açılıyor onu silince hata gelmiyor ama pet hala aynı yavaş merrsend den gelen hata siyah pencerede errorservice v1.0 yazıor ????

Takımı
Besiktas
okay demiş ki:
merhaba arkadaşlar...
benim bir sorunum var mbot crack herşey çok güzel devame diyor da yanlız pet herşeyi çok geç topluyor önünde duran altını sunları bile almıyor aradan biraz zaman geçince toplamaya gidiyor ozamanda herkezin peti gelip karmakarışık toplanıyor olan sosunlara oluyor yardım lütfen :D
birde her ışınlandığımda merrsend hatası açılıyor onu silince hata gelmiyor ama pet hala aynı yavaş merrsend den gelen hata siyah pencerede errorservice v1.0 yazıor ????
oynadığınız server dosyalarından kaynaklı olabilir tekrar indirmeyi deneyin eğer düzelmezse internetinizden kaynaklı bi sorundur

Duygusuz Benımde bi problemım var herkesden farklı olarak botta bi sorun yok tıkırında Çalışıyor Fakat Ekrana Sıgmıyor... :D botu başlatamıyorum bi turlu bazı bölümler ekrana sıgmıyor bilgisayarım 1366x768 boyutunda ama bot daha buyuk boyutta :S bu bı sekılde ufaltmam gerek yardım lutfen...

Yukarı Alt