Takımı
Besiktas
alakazam0909 demiş ki:
aynı hatayı alıyorum hala
Oynadığın server'ın sro_clientini ve launcer'ını ayrıca mbotloader.exe ve mbot'un uygulamasını
Bilgisayarım'a ters tıkla özellikler gelişmiş sistem ayarları performans-ayarlar'a tıkla veri yürütme engelleme servisine gel seçtiklerimin dışında kalan tüm windows programları ve hizmetleri için DEP'yi aç:'a tıkla
Aşşağıda bulunan listede ekle butonuna tıklayarak başta dediğim '' sro_clientini ve launcer'ını ayrıca mbotloader.exe ve mbot'un uygulamasını'' o listeye ekleyip uygula dedikten sonra tekrar dene

Takımı
Besiktas
Eğer buda olmadıysa oynadığın server vsro değildir yada server'da bot yasaktır akşama doğru olmazsa bakarım tekrar

Takımı
Besiktas
alakazam0909 demiş ki:
Link vermek yazakmı bilmiyorum
http://ex.sroadr.com/ oynadıgım private server bu arkadaşım bi yardımcı olabilirsen yada önerebilecegin daha iyi bir private server varmı ?
bu oynadığın serverda vsro mbot çalışmaz pvp server tanıtımlarına bakarak kendinize iyi bir server bulabilirsiniz

Takımı
Besiktas
Duygusuzz demiş ki:

Mbot Crack Çalışmaz İse kurmanız gereken dosyalar var
- Resim Silinmiş.
Microsoft Visual C++
microsoft Net Framework 4.0
- Resim Silinmiş.
[Vsro]Mbot Download Linkleri
- Resim Silinmiş.
Alternatif 1 (Hotfile)
Alternatif 2 (Fileserve)
Alternatif 3 (MediaFire)
Alternatif 4 (MultiUpload)
- Resim Silinmiş.

Rar Şifresi: www.extraloob.com

Windows 7 Kullanıyorsanız Eğer Bu Hatayı Alabilirsiz:

Çözümü Çok Basit mbotloader.exe'ye Ters Tıklayın Özellikler-Uyumluluk-Uyumluluk modu-Windows Xp Service Pack 2-Ayrıcalık Düzeyi-Bu Programı Yönetici Olarak Çalıştır.
Ve Uygula Dedikten Sonra Sorun Çözülecektir:

Mbot Crack'le Oyuna Girince Herşey ''0'' Olarak Gözüküyorsa Eğer;

Bütün herşey tamam programları yükledim ayarları yaptım oyuna girdim ama herşey ''0'' olarak Görünüyor.Bunun Çözümüde Çok Basit Herşey ''0''olsada oyuna girin karakterinize girdikten sonra bottan koruma kısmından pot basmaları ayarların sonra oyunu ve botu kapatın Mbot'un Kayıtlı olduğu dosyaya girin orada ''Config'' adlı Yapılandırma Ayarına Tıklayın Açıldıktan Sonra En Üst Kısmında
[_translate]
lang=0

Yazar Siz Burda Yazanı Şu Şekilde Değiştirin:
[_translate]
lang=9
Sorun Çözülecektir

.Net Framework Hatası Çözüm Yolları
1.Çözüm yolu
Denetim Masası'nı ve sonra da Programlar ve Özellikler iletişim kutusunu açın.

Microsoft .NET Framework 4 Client Profile öğesini sağ tıklatın ve ardından Kaldır/Değiştir'i tıklatın.

.NET Framework 4 Client Profile programını onararak özgün durumuna getir seçeneğini ve ardından İleri'yi tıklatın.

Onarım işlemi başarıyla tamamlandıktan sonra Son'u tıklatın.

2.Çözüm yolu
Net Frameyi bilgisayarınızdan tamamen kaldırın kaldırdıktan sonra Bu Programları yükleyin:
Download
Windows Installer 3.1 veya üstü
Internet Explorer 5.01 veya üstü
Microsoft .NET Framework 4 (Web Yükleyicisi)
Download

Tarama Sonuçları
Virüstotal Tarama Sonuçları
Virus totalde 42 programdan sadece 1 tanesi buldu kendi bilgisayarımda ayladır kullanıyorum bir sorun olmadı 2 virüs programı ilede tarattım virüs bulamadılar içinde keyifle kullanın

Saygılarımızla;

/Linkler Yenilendi & Konu Düzenlenlendi Ayrıca Rar Şifresini Görmeyenler İçin Boyutu Yükseltildi :coffee:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Besiktas
ben mbot crack indirdiğimde loaderı rardan cıkartmıyor yani cıkartıyor fakat onu klasörde görmüyorum rarın içindeyken açarkende bu dosya bulunamadı hatası veriyor.virüs programlarını kapatıp denedim yinede aynı sonuç cıkıyor.sorunun kaynağını bilen varmı ?

Takımı
Besiktas
Left Behind demiş ki:
ben mbot crack indirdiğimde loaderı rardan cıkartmıyor yani cıkartıyor fakat onu klasörde görmüyorum rarın içindeyken açarkende bu dosya bulunamadı hatası veriyor.virüs programlarını kapatıp denedim yinede aynı sonuç cıkıyor.sorunun kaynağını bilen varmı ?
İndirip denedim bir problem yok dosyalarda
virüs programını kapatın karantina listesinde varsa bot onuda ordan kaldırın multiupload'tan tekrar indirmeyi deneyin

gayet guzel calisiyor kardesim bot ama sorun su . bot sehire dondugu zmn petin icindekilerin tamamini satmiyor sadece 1 sayfasini satiyor diger sayfalar duruyor bunu anlamadim normal mbot boyle yapmazdi acaba eksik biseyler mi yapiyorum ?

Takımı
Besiktas
c4b4L demiş ki:
gayet guzel calisiyor kardesim bot ama sorun su . bot sehire dondugu zmn petin icindekilerin tamamini satmiyor sadece 1 sayfasini satiyor diger sayfalar duruyor bunu anlamadim normal mbot boyle yapmazdi acaba eksik biseyler mi yapiyorum ?
Kalan şeylerin ne olduğuna baktınmı belki eşyalar kısmında bankaya koy seçeneğini işaretlemediğin şeylerdir

bot ayarinda sorun yok kardesim baktim. sadece 1. sayfasindaki butun ne warsa tasiyip satabiliyor ama diger sayfalarda sıkıntı war.

cannot find MSVCR100.dll Please. re-install this application hatası alıyorum yardımcı olabilir misiniz ? acil yardım

Microsoft Visual C++ indirme işlemini yapamadım bu konuda bana yardımcı olabilcek war mi .s

Yukarı Alt