Takımı
Besiktas
PRoM1s3 demiş ki:
Duygusuz Benımde bi problemım var herkesden farklı olarak botta bi sorun yok tıkırında Çalışıyor Fakat Ekrana Sıgmıyor... :D botu başlatamıyorum bi turlu bazı bölümler ekrana sıgmıyor bilgisayarım 1366x768 boyutunda ama bot daha buyuk boyutta :S bu bı sekılde ufaltmam gerek yardım lutfen...
ilk önce launcer'dan gir optionstan ayarları düşür sonra oyuna gir windows mode yap botla gir sonra kendine göre ayarla

Duygusuzz demiş ki:
PRoM1s3 demiş ki:
Duygusuz Benımde bi problemım var herkesden farklı olarak botta bi sorun yok tıkırında Çalışıyor Fakat Ekrana Sıgmıyor... :D botu başlatamıyorum bi turlu bazı bölümler ekrana sıgmıyor bilgisayarım 1366x768 boyutunda ama bot daha buyuk boyutta :S bu bı sekılde ufaltmam gerek yardım lutfen...
ilk önce launcer'dan gir optionstan ayarları düşür sonra oyuna gir windows mode yap botla gir sonra kendine göre ayarla
dusurdum butun grafık özlliklerini ve dedıgın gıbıde windows mode yaptım ama hala aynı botun boyutu degişmedi :S

Duygusuz Dediklerini yaptım ama Botun boyutu hala degişmedi kardesım aynı duruo sıgmıyor ekrana :((

Takımı
Besiktas
PRoM1s3 demiş ki:
Duygusuz Dediklerini yaptım ama Botun boyutu hala degişmedi kardesım aynı duruo sıgmıyor ekrana :((
Bot normal ayarlar nasıl ise ona göre giriş yapar neden böyle oldu açıkcası benimde fikrim yok bot ile oyunu silip tekrar yükle windows 7 kullanıyosan uyumluluk ayarlarını yapmayı dene :think:

normal internettede arastırdım win7 kullanıyorum ama nası yapıcam bılmıyorum uyumluluk ayarlarınıda yaptım cok sacma anlayamıorum :) tek böle sorun yasayan benım sanırım :)

Bugün botla oyuna giremedim yeni versiyon diyo indirdim olmadı .. Nasıl yapacağımı söylermisiniz ?

Takımı
Besiktas
birkanguven93 demiş ki:
Bugün botla oyuna giremedim yeni versiyon diyo indirdim olmadı .. Nasıl yapacağımı söylermisiniz ?
Bu konuda bulunan vsro[Mbot] Crack çalışmaktadır yeni sürüm'e gerek yoktur.

Duygusuzz demiş ki:
okay demiş ki:
merhaba arkadaşlar...
benim bir sorunum var mbot crack herşey çok güzel devame diyor da yanlız pet herşeyi çok geç topluyor önünde duran altını sunları bile almıyor aradan biraz zaman geçince toplamaya gidiyor ozamanda herkezin peti gelip karmakarışık toplanıyor olan sosunlara oluyor yardım lütfen :D
birde her ışınlandığımda merrsend hatası açılıyor onu silince hata gelmiyor ama pet hala aynı yavaş merrsend den gelen hata siyah pencerede errorservice v1.0 yazıor ????
oynadığınız server dosyalarından kaynaklı olabilir tekrar indirmeyi deneyin eğer düzelmezse internetinizden kaynaklı bi sorundur

ilk öncelikle arkadasın sorununa değineyim. 1.cisi server ile alakalı o petin toplama durumu niye diyeceksin normaldede aynını yapıyordur muhtemelen bot bunu belli bir ölcüde azaltıyor oynadıgım bazı private serverlardada pet sorunu dedigin gibi var. 2.cisi siyah penceredeki hatayıda Lang =9 yapınca alırsın townlara veya belli bölgelere geldiginde o bölgeye ait yazı görünüyor hani mesela samarkanda veya jangana geldiginde jangan townuna geldiginde mavi bir yazı gelmesi gerekir o gelmediginden error olusturuyor onu bende durduramadım yazıyı bir sekilde ayarlarsak diyecegim ama oda mümkün degil cünkü oynadığın private server onunla uyum saglamıyor :) en iisi bosver aynı şekil devam et o siyah pencere ancak oyundan o town veya bölge yazıları kaldırıldıgında kalkar :) yani siyah pencere bi nevi hata gönderimi yapıyor baska birşey deqil o bölgeden uzak dur o ekranda gelmez :)

Takımı
Besiktas
burakoguz demiş ki:
ilk öncelikle arkadasın sorununa değineyim. 1.cisi server ile alakalı o petin toplama durumu niye diyeceksin normaldede aynını yapıyordur muhtemelen bot bunu belli bir ölcüde azaltıyor oynadıgım bazı private serverlardada pet sorunu dedigin gibi var. 2.cisi siyah penceredeki hatayıda Lang =9 yapınca alırsın townlara veya belli bölgelere geldiginde o bölgeye ait yazı görünüyor hani mesela samarkanda veya jangana geldiginde jangan townuna geldiginde mavi bir yazı gelmesi gerekir o gelmediginden error olusturuyor onu bende durduramadım yazıyı bir sekilde ayarlarsak diyecegim ama oda mümkün degil cünkü oynadığın private server onunla uyum saglamıyor :) en iisi bosver aynı şekil devam et o siyah pencere ancak oyundan o town veya bölge yazıları kaldırıldıgında kalkar :) yani siyah pencere bi nevi hata gönderimi yapıyor baska birşey deqil o bölgeden uzak dur o ekranda gelmez :)
Bu adam işi biliyor :muck:

Uğraşmayın crack mrack bulun bi ortak ayda 7-8 liraya sbot alın .1 aylık almıştım farkı anladım

Takımı
Besiktas
pessxxx demiş ki:
Uğraşmayın crack mrack bulun bi ortak ayda 7-8 liraya sbot alın .1 aylık almıştım farkı anladım
Beleş sirke baldan tatlı diye boşuna dememişler :P makara:

Takımı
Besiktas
alakazam0909 demiş ki:
ama bütün exeleri win. xp sp2 uyumlulugu ile çalıştırıyorum ve yönetici olarak
Virüs programını kapatıp rar'dan tekrar çıkarın mbotloader.exe ile giriş yapmayı deneyin
Ps:Ayrıca sadece mbotloader.exe'yi windows xp sp2 ve yönetici olarak çalıştırın

Yukarı Alt