Takımı
Besiktas
malix55 demiş ki:
İyi günler...mbot hakkında bir soum olacaktı.önce orjinal silkroada girmek için mbot sürümü indirdim girdim oluyordu.şimdi sbot aldım mbot boşta kalınca onuda private serverda değerlendirim dedim.mbotum private versiyonunu olan mBot_vSRO110_1.15 indirdim açtım ID ve şifremi girdim ama Not logged in yazısı çıkıyor? Bunu nasıl düzeltebilirim ? Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
Bir modemin fişini çek sonrada bir reset at yine olmaz ise mbot crack indir burdan:
http://www.multiupload.nl/820QOSFJTT
Bunu indirdiğinde mbotloader.exe ile botu açacaksın ID PW yerine bişeyler sallayıp giriş yap de tekrar not loged in yazısı çıkar ise CCleaner ile kayıt defteri sorunları tara ve çöz yap
(Windows 7) Kullanıyorsan eğer uyumluluktan xp sp2 ve yönetici olarak çalıştır'ı seç sonra veri yürütme engelleme servisinden mbotloader.exe ve mbot'u listeye ekleyip tamam de.
Sonra tekrar giriş yapmayı dene yine olmazsa eğer bu mbotu indir:
http://www.multiupload.nl/B3Q2EKYJLK
Sunabileceğim çözümler bunlar yine olmazsa yaz son bir fikrim daha var :coffee:

Duygusuzz demiş ki:
malix55 demiş ki:
İyi günler...mbot hakkında bir soum olacaktı.önce orjinal silkroada girmek için mbot sürümü indirdim girdim oluyordu.şimdi sbot aldım mbot boşta kalınca onuda private serverda değerlendirim dedim.mbotum private versiyonunu olan mBot_vSRO110_1.15 indirdim açtım ID ve şifremi girdim ama Not logged in yazısı çıkıyor? Bunu nasıl düzeltebilirim ? Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
Bir modemin fişini çek sonrada bir reset at yine olmaz ise mbot crack indir burdan:
http://www.multiupload.nl/820QOSFJTT
Bunu indirdiğinde mbotloader.exe ile botu açacaksın ID PW yerine bişeyler sallayıp giriş yap de tekrar not loged in yazısı çıkar ise CCleaner ile kayıt defteri sorunları tara ve çöz yap
(Windows 7) Kullanıyorsan eğer uyumluluktan xp sp2 ve yönetici olarak çalıştır'ı seç sonra veri yürütme engelleme servisinden mbotloader.exe ve mbot'u listeye ekleyip tamam de.
Sonra tekrar giriş yapmayı dene yine olmazsa eğer bu mbotu indir:
http://www.multiupload.nl/B3Q2EKYJLK
Sunabileceğim çözümler bunlar yine olmazsa yaz son bir fikrim daha var :coffee:
Dediklerinin hepsini yaptım ama nafile olmuyor be dostum.herşeyi denedim...yapabileceğin başka birşey warmı ? son yolladığın link ölü

varolmayan bir jetona başvurma girişimi yapıldı diyor mbot calısmıyor mu yoksa?

Takımı
Besiktas
_AvRiL_ demiş ki:
varolmayan bir jetona başvurma girişimi yapıldı diyor mbot calısmıyor mu yoksa?
mbotloader.exe'ye uyumluluktan windows xp sp2'yi seç ve yönetici olarak çalıştır'a tıkla ve uygula de düzelecektir

ya char sehre donunce geri kasmaya gitmiyor scripti hazırladım hersey iyi hoş ama sehirde işi bitince geri gitmiyor teleportun orda bekliyor bi yardım edecek var mı?
bir de teleport sorunu var teleport yerinde bekliyor surekli orda donup duruyor

Takımı
Besiktas
script çizdikten sonra bölge kısmından geri dünüş yoluna ekleyip aktif ediyormusun ?

evet onu hallettim fakat kastığı bölegeye gecerken bir teleport daha var ordan gecemiyor :S

Takımı
Besiktas
scripti çizerken hatalı yapmış olmalısın tekrar çiz teleport yerinin yakınına gidip teleport ol script çizme açıkken öyle dene bakalım

arkadaşlar mbotta 106 107 lvl lere kasmak için gidilen teleportta bot takılıp kalıyor nasıl geçiliyor botta özel bir tuşu var mı bunun

Takımı
Besiktas
_AvRiL_ demiş ki:
arkadaşlar mbotta 106 107 lvl lere kasmak için gidilen teleportta bot takılıp kalıyor nasıl geçiliyor botta özel bir tuşu var mı bunun
Özel bir tuşu yok normal scrpit çizerken arayı çok açmadan çiz teleport yerine biraz yaklaş ve ışınlan düzgün yapmadığın için ışınlamıyordur yada oynadığında problem vardır

Duygusuzz demiş ki:
Mbot İle sorun yaşayanlar burdan belirtebilir her konuda yardımcı olabilirim
Benim her zaman kullandığım bot . 1 hafta önce birden hata verdi . güncelleme hatası . ve hala çalışmıyo. crackte güncelleme olma durumuda yok diye biliyorum. bi çözümü yokmu bunu ?

Yukarı Alt