latinboy demiş ki:
http://d1209.hizliresim.com/11/c/cxgcp.jpg buraya koydum hataya bır bakarmısınız

Selam herkese, buradaki arkadaştaki sorunun aynısı bende var, tam olarak nasıl çözebilirim yardımcı olabilecek varmı? uyumluluğu xp sp2 yaptım ,yönetici olarak çalıştıyıorum yine olmuyor

Takımı
Besiktas
acidoxid demiş ki:
latinboy demiş ki:
http://d1209.hizliresim.com/11/c/cxgcp.jpg buraya koydum hataya bır bakarmısınız

Selam herkese, buradaki arkadaştaki sorunun aynısı bende var, tam olarak nasıl çözebilirim yardımcı olabilecek varmı? uyumluluğu xp sp2 yaptım ,yönetici olarak çalıştıyıorum yine olmuyor
Virüs programını kapatıp rardan tekrar çıkarmayı denermisin

Duygusuzz demiş ki:
acidoxid demiş ki:
latinboy demiş ki:

Virüs programını kapatıp rardan tekrar çıkarmayı denermisin
virüs programı yok bilgisayarımda, kaldıralı çok oldu , sürekli sorun çıkarıyor diye

bu arada internette araştırırken gördümde, bu bot sadece private serverlardamı çalışıyor? normal joymax ın silkroadında ( isro oluyo galiba) çalışmıyormu?

Takımı
Besiktas
acidoxid demiş ki:
bu arada internette araştırırken gördümde, bu bot sadece private serverlardamı çalışıyor? normal joymax ın silkroadında ( isro oluyo galiba) çalışmıyormu?
Tabiki öyle kardeşim başlıktada vsro yazıyor isro değil cicioe2

asd222 demiş ki:
rar da config yok ki :D nasıl yapacagım :D
mBotLoader Açıp Ayarları Kaydet diyiniz. Config oluşucaktır.

mbot ile giriş yapıyorum ama clienti açınca karakter bilgilerime erişemiyor program xp laptop var onda rahat rahat kullanıyordum botu ama w7 olan masaüstünde böyle bir sorun yaşadım.

Takımı
Besiktas
barisfatih2 demiş ki:
mbot ile giriş yapıyorum ama clienti açınca karakter bilgilerime erişemiyor program xp laptop var onda rahat rahat kullanıyordum botu ama w7 olan masaüstünde böyle bir sorun yaşadım.
mbotloader.exe'yi uyumluluk ayarından xp sp2'yi seç ve yönetici olarak çalıştır olmazsa bildir başka çözüm bulalım

Select the folder kısmında silkroadı seçemiyorum kayıtlı oldu dosyayı açıyorum ama orda gözükmüyo silkroad nasıl seçicem yardım edermisiniz ?

Takımı
Besiktas
_Marduk_ demiş ki:
Select the folder kısmında silkroadı seçemiyorum kayıtlı oldu dosyayı açıyorum ama orda gözükmüyo silkroad nasıl seçicem yardım edermisiniz ?
Klasör halinde seçeceksin tümden

eline sağlık kardeşim bot güzel ama bir türlü çalıştıramadım indir dim açtım ıd pw yazdım giriş yapa tıklıyorum hiç birşey olmuyor hata falanda vermiyor bir yardımcı olurmusunuz :buddha: :buddha: :buddha: :buddha:

Takımı
Besiktas
Cry93 demiş ki:
eline sağlık kardeşim bot güzel ama bir türlü çalıştıramadım indir dim açtım ıd pw yazdım giriş yapa tıklıyorum hiç birşey olmuyor hata falanda vermiyor bir yardımcı olurmusunuz :buddha: :buddha: :buddha: :buddha:
Virüs programını kapatıp tekrar indirirmisiniz

Takımı
Besiktas
Pismaniye demiş ki:
beyler bayadır mbot kulanmıyordum 2. char mbotla nasıl girebilirim
Mbot klasörü varya kullandığın aynısını başka bi yere kopyala klasör adını değiştir kullan ne kadar açmak istersen o kadar klasör yapacaksın :muck:

kardeş benim oynadığım oyunda coin sistemi var ve coinler moblardan düşüyo ama pet bunları toplamıyo item arama bölümüne coin yazdım mı arena coin falan çıkıyo :S

Takımı
Besiktas
okan75 demiş ki:
kardeş benim oynadığım oyunda coin sistemi var ve coinler moblardan düşüyo ama pet bunları toplamıyo item arama bölümüne coin yazdım mı arena coin falan çıkıyo :S
Diğerleri listesinde yoksa onun için yapabileceğimiz bişey yok

İyi günler...mbot hakkında bir soum olacaktı.önce orjinal silkroada girmek için mbot sürümü indirdim girdim oluyordu.şimdi sbot aldım mbot boşta kalınca onuda private serverda değerlendirim dedim.mbotum private versiyonunu olan mBot_vSRO110_1.15 indirdim açtım ID ve şifremi girdim ama Not logged in yazısı çıkıyor? Bunu nasıl düzeltebilirim ? Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Yukarı Alt