ARKADAŞLAR LÜTFEN 1 AYDIR UĞRAŞIYORUM YARDIM EDİN

MBOTTAN İİ ANLAYAN BİRİ BANA MSJ ATABİLİRMİ

SORU TÜRÜ:MBOT/PROXY

çok önemli yardım edin beee

Bu mesaj fatihozdemir rumuzlu uyeden alinti yapildi
fatihozdemir demiş ki:

Öncelikle her mbot konusuna aynı şeyi yazıp uplayarak insanların antipatisini kazanmayı bırakın. Gecenin bir vaktinde online sayısı çok az mesajınızı zaten herkes görmüştür. Bu şekildeki tutumunuz siteden uzaklaştırılmanız ile sonuçlanır.

Daha sonra neden size mesaj atıyoruz bunu açıklayabilir misiniz? Sorununuzu burada dile getirseniz herkes görse ve bilgisi olan cevaplasa ve aynı sorun yaşayan başkaları da varsa faydalansa olmaz mı? Neden herkesin size pm atmasını istiyorsunuz çok özel bir durum mu var açık açık burada yazamıyor musunuz?

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Besiktas
fatihozdemir demiş ki:

çok önemli yardım edin beee
ss koysan sorun hakkinda buraya tek tek ugrasilmasi yerine herkes goz gecirir bilen yorumlar.

Bu mesaj Sing A Song rumuzlu uyeden alinti yapildi
Sing A Song demiş ki:
Kardeşim indirdim dosyadan cıkartırken şifre istiyo oraya ne yazacaz :S
Tabikide www.extraloob.com :thumbsup:

Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
fatihozdemir demiş ki:

Öncelikle her mbot konusuna aynı şeyi yazıp uplayarak insanların antipatisini kazanmayı bırakın. Gecenin bir vaktinde online sayısı çok az mesajınızı zaten herkes görmüştür. Bu şekildeki tutumunuz siteden uzaklaştırılmanız ile sonuçlanır.

Daha sonra neden size mesaj atıyoruz bunu açıklayabilir misiniz? Sorununuzu burada dile getirseniz herkes görse ve bilgisi olan cevaplasa ve aynı sorun yaşayan başkaları da varsa faydalansa olmaz mı? Neden herkesin size pm atmasını istiyorsunuz çok özel bir durum mu var açık açık burada yazamıyor musunuz?

Benim için Bir Sıkıntı olmaz yeterki ben problemime çözüm getirebileyim bu forum işlerinde pek işim olmadığından konu açmayı bilmiyorum normal olarak neyse konu bu değil konu şu ben m bot kullanıyorum proxy denen 2 ip üzerinden normal girişinizi 2 ye katlayan olayı ben yapamıyorum we yardıma ihtiyacım war kısacası proxy işte nası olcak? :oldie: [/size]

Callopse konu açtım sabahtan beri bekliyorum hayla çözüm gelmedi bide laf sölüyosun çözüm getirinde bizde msj atmayalım

Sizin için bir sıkıntı oluşturuyor farkında değilsiniz kimse sizin mesajınıza cevap vermiyor yardımcı olmak istemiyor antipati bu demektir. Unutmayın kimse size yardımcı olmak zorunda değil, masşlı çalışan değiliz burada.

Gelelim sorununuza crackli mbotta çalışıp çalışmayacağına emin değilim önce ilk charlarınıza normal olarak girin ardından giremediğiniz charların botlarına internetten bulacağınız çalışır durumda olan proxy ayarlarını ayarlayıp girmeye çalışın. Google search'ten "socks proxy list" şeklinde arama yaparak proxyler blabilirsiniz. Proxyi bulduktan sonra mbotta "use socks v4 proxy" kutucuğunu tikleyip bulduğunuz proxy host adresini veya ip adresini karşısına yazıp port kısmınada bulduğunuz proxynin portunu yazdıktan sonra botu kaydedin ve "start client"e basın oyun açılıyorsa ayarlarınız doğrudur ve proxyniz çalışıyor demektir

- Resim Silinmiş.

şimdi son bişey sorucam nasıl teşekkür edebilirim ? onu öğretin bana üşenmicem saatlerde tşk edicem size ikinize

Takımı
Seçiniz...
Bu mesaj Addicted rumuzlu uyeden alinti yapildi
Addicted demiş ki:
Kanka Failed Data From PFO noluyo :D
Bende de olmuştu bir kere oyuna gir updateden sonra oyundan çık tekrar botu aç düzeliyor :curtain:

ya baylar bayanlar , çok uzun zamanlardır silkroad oynuyorum Yaklaşık Betadan beri fakat son 1 yıl ara vermiştim geri geldim ve bir servere giriştim fakat girdiğim serverda bütün herkezin botları çalışıyor ve kasıyorlar . İnternetten heryerden araştırdım böyle bir hata alan yok . Bu japanco veya çince nasıl bir hatadır çözümleri nedir ? Eskiden sorun yoktu ve laptop'da sorunsuz girebiliyorum.

http://i.imgur.com/El08cbR.png

Arkadaşlar merhabalar.

Mbotu indirdim , gerekli programların tamamını yükledim. win7 kullanıcısıyım. uyumluluk sorunu olduğunu düşündüm service pack 2 yapıp denedim yine olmuyor yine olmuyor kafayı yemek üzereyim.

Daha önce defalarca kullandım bunu ama suan nedense kullanamıyorum.Sorun şu ki sürekli şu yazı cıkıyor botta :
An updated version of mBot is available for you!
http://botters-heaven.net/forumdisplay.php?16-Downloads

Ps

İnternete yurttan bağlanıyorum ve internet sistemi otellerdeki gibi. Yani internet sayfasına girdiğimde bir kullanıcı adı ve şifre istiyor. Bu tip bir internet girişinin mbotun çalışması üzerinde bir etkisi olabilir mi? Bu düzgün çalışmasını engelliyor olabilir mi ? Yardımlarınızı bekliyorum .

Dediin internet sistemi yani wispotter ile alakası yok netframework ile alakalı bir durum bikaç arkadaşımızın başına geldi ancak formatlayarak çözebildik. Ve mbot loadere tıklayarak girmelisiniz normal girişten değil.

zaten loaderdan giriyorum orada sorun yok. Dediğiniz gibi ise tek çözüm format atmak olacak gibi duruyor. net framework' ü bir daha onarayaım olmazsa format artık ..

hocam aynı sorun bende de vardı config dosyasını bile baştan yazdık her yolu denedik olmuyor format attım makineye öyle çözdüm ben

hocam botu indirdim fakat rar'dan çıkardığım zaman mbot loader exe gibi bi seçenek çıkmıyor sadece yeşil m logolu mbot_isro yazısı çıkıyor tıkladığım zaman ise invalid sro directory detected please select your silkroad folder diyor bi türlü kuramadım bi yardımcı olursan sevinirim

Takımı
Besiktas
Bu mesaj darksea09 rumuzlu uyeden alinti yapildi
darksea09 demiş ki:
hocam botu indirdim fakat rar'dan çıkardığım zaman mbot loader exe gibi bi seçenek çıkmıyor sadece yeşil m logolu mbot_isro yazısı çıkıyor tıkladığım zaman ise invalid sro directory detected please select your silkroad folder diyor bi türlü kuramadım bi yardımcı olursan sevinirim
virüs programın varsa siliyor veya engelliyor olabilir.

Yukarı Alt