Takımı
Besiktas
Vsro mbot crack içinde virüs olduğu büyük bir gerçek ben rar ile tarattığım için fazla virüs çıkmamış olabilir ama exe'sinde hayli var gibi.Ancak piyasada crackli olupta virüs olmayan program yok var ise paylaşırsanız bizde yararlanmış oluruz.
ps:gerekli uyarı konu başına eklenmiştir.

Virüssüzü ayda 15tl, senin oynadığın bilmemne Srodaki char 15tl bile etmez yanlış mı?

login yapıyprım ama tepki yok anlayamadım sorun nedir acaba

Botu kurdum indirdim bot açılıyor ama not logged in diyor.Giriş yapmıyor yardımcı olursanız çok sevinirim

Allah razı olsun ya, şükürler olsun adamsın extraloob. En iyisisin yaptığın iş seviyesinde.

Ya Bu botta Neden login yapılamıyo ? login yapıyorum olmuyor hala not loget in yazıyo yardımcı olursanız sevinirim

Takımı
Besiktas
Kod:
Rar şifresi konu içeriğinde yazıyor zaten
http://www.extraloob.com
Ayrıca mbot şuan bende çalışır durumda kişiye özel kapattıklarını sanmıyorum bilgisayarınızla alakalı bir problem söz konusu olabilir.Şimdi denedim ve ss aldım:

Bu mesaj Heartless rumuzlu uyeden alinti yapildi
Heartless demiş ki:
Oyunda Yazıların ''0'' Olarak Görünme Sorununun Çözümü

Bütün herşey tamam programları yükledim ayarları yaptım oyuna girdim ama herşey ''0'' olarak Görünüyor.Bunun Çözümüde Çok Basit Herşey ''0''olsada oyuna girin karakterinize girdikten sonra bottan koruma kısmından pot basmaları ayarların sonra oyunu ve botu kapatın Mbot'un Kayıtlı olduğu dosyaya girin orada ''Config'' adlı Yapılandırma Ayarına Tıklayın Açıldıktan Sonra En Üst Kısmında
[_translate]
lang=0

Yazar Siz Burda Yazanı Şu Şekilde Değiştirin:
[_translate]
lang=9
Sorun Çözülecektir

Reis "Oyunu aç ayar yap oyunu kapat config düzenle oyunu tekrar aç sorun çözüldü." (özetle) diye anlatmışsın ama neden bu kadar uğraşıyoruz ki ? :) Emeğine lafım yok yanlış anlama eline koluna yüreğine sağlık :thumbsup: .Ama ben botu açtım login yaptım "Ayarları Kaydet" dedim botu kapadım configi açıp 0'ı 9 yaptım ve oldu oyunu falan hiç açmadım. Mantık şu "Ayarları Kaydet" butonuna bas ve config dosyası oluşsun.Bence böyle anlatsaydın daha iyi olurdu daha az uğraşmış olur insanlar. ---BENCE--- . Tekrardan eline koluna yüreğine sağlık.Umarım beni yanlış anlamazsın.. :nod:

Şahsen bende oyuna girmeden nedense çözüm gerçekleşmiyordu eskiden fakat en yakın zamanda dediğini deneyeceğim. :) İlginç fakat öylede çözüme gidiyor senin dediğin gibide yol çözüme çıkıyor 3dakikanın lafını yapsak,o oyuna girdiğimiz süreyi zaman kaybı saysak burada işimiz ne dostum. biggrint1 biggrint1

Takımı
Besiktas
@azazel531
Config belgesi her zaman oluşmaya biliyor ve insanlar yazıları oyuna girince 0 olarak görüyor ondan önce haberi olmuyor.Ayrıca ne uğraşından bahsediyorsun anlamadım config'i düzeltikten sonra tekrar koruma ayarlarını yapacaksın önceden yapmış olman sana zaman kaybettirmez bence ki burda 1 dakikayı doldurmayan bir işlemden söz ediyorsun.

1-3 dakika da değilim. Oraya da kocaman -BENCE- yazdığımın farkındasınızdır ve kendi yöntemimi söledim.Bazı oyuncuların pc o kadar hızlı olmuyor örn:Ben.
Sadece denedim ve olumlu sonuca ulaştım böylelikle [[SİZE GÖRE 1 DK BANA GÖRE 6-7 DK]] aç-kapa yapmama gerek kalmadı ve 5-6 dakikalık bir tasarrufum oldu başta söylediğim gibi dakikasında değilim.Sadece kendi yöntemimi söledim.

Bu mesaj azazel531 rumuzlu uyeden alinti yapildi
azazel531 demiş ki:
1-3 dakika da değilim. Oraya da kocaman -BENCE- yazdığımın farkındasınızdır ve kendi yöntemimi söledim.Bazı oyuncuların pc o kadar hızlı olmuyor örn:Ben.
Sadece denedim ve olumlu sonuca ulaştım böylelikle [[SİZE GÖRE 1 DK BANA GÖRE 6-7 DK]] aç-kapa yapmama gerek kalmadı ve 5-6 dakikalık bir tasarrufum oldu başta söylediğim gibi dakikasında değilim.Sadece kendi yöntemimi söledim.
Sen zeki bir arkadaşa benziyorsun alternatif çözümleri sebep sonuçları algılayabiliyorsun ama herkesi böyle zannetme biz burada çözümleri anlatırken en basite indirgemeye çalışıyoruz. Akılsız başın cezasını ayaklar çeker diye bir atasözü vardır. Maalesef ki kısa yoldan anlatımı anlamayıp yüz kere soranlar yüzünden bizim seçimimiz uzun yoldan yana.

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
Bu mesaj azazel531 rumuzlu uyeden alinti yapildi
azazel531 demiş ki:
Sen zeki bir arkadaşa benziyorsun alternatif çözümleri sebep sonuçları algılayabiliyorsun ama herkesi böyle zannetme biz burada çözümleri anlatırken en basite indirgemeye çalışıyoruz. Akılsız başın cezasını ayaklar çeker diye bir atasözü vardır. Maalesef ki kısa yoldan anlatımı anlamayıp yüz kere soranlar yüzünden bizim seçimimiz uzun yoldan yana.

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile
Cansın can. :thumbsup:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
hitsro oynuyorum fakat kendim yazdığım ıd pw ile bota login yapamıyorum

Bu mesaj olus0 rumuzlu uyeden alinti yapildi
olus0 demiş ki:
hitsro oynuyorum fakat kendim yazdığım ıd pw ile bota login yapamıyorum
İd pw yazmayacaksın boş bırakılacak. Boş bir şekilde login butonuna basınız.

Yukarı Alt