yako411 demiş ki:
maximum number of allowend computer exceeded! ın case you changed your hardware configuration, go to http://bot-cave.net and change your obsolete hardware identification!

bunun anlamı nedır bot banlandı sanırım ama duzeltılebılcegıne dair biseler yazıyo tam cozemedım
bot-cavedede bulamadım yardım lutfen :(
Sitedeki reset tuşunu kullanabilirsin. :coffee:

benim sorunum rocta cok script hazırladım chin tombdada hazırlıyourm burdakinde sorun olusuyo
ileri geri yaparak şaşırıyo ve birkac ıısnlanmayı geciyo bazıısnd atakılıyo ama esas sorun benim cizdigim yolu kullanamıyo acaba sorun cok fazla ısınlanmadan gecmesi olabilirmi şaşırınca da ole kalıyo bazende Too far LOcation yazıyodu sanıırm

benim sorunum rocta cok script hazırladım chin tombdada hazırlıyourm burdakinde sorun olusuyo
ileri geri yaparak şaşırıyo ve birkac ıısnlanmayı geciyo bazıısnd atakılıyo ama esas sorun benim cizdigim yolu kullanamıyo acaba sorun cok fazla ısınlanmadan gecmesi olabilirmi şaşırınca da ole kalıyo bazende Too far LOcation yazıyodu sanıırm

Momentum demiş ki:
yako411 demiş ki:
maximum number of allowend computer exceeded! ın case you changed your hardware configuration, go to http://bot-cave.net and change your obsolete hardware identification!

bunun anlamı nedır bot banlandı sanırım ama duzeltılebılcegıne dair biseler yazıyo tam cozemedım
bot-cavedede bulamadım yardım lutfen :(
Sitedeki reset tuşunu kullanabilirsin. :coffee:
Burada bahsettiğin,kullandığın accountu mu resetlemek.
Eğer öyle ise bu reset tuşu nerede bana yardımcı olursan memnun olurum.

Sbotta kill client yaptığımda char dc oluyor 1.12pre2 ver. ilgili sorunmu bendenmi kaynaklanıyor bi yardımcı olabilirmisiniz?

İlerliyen zamanlarda bu hatayı düzeltceklerdir büyük ihtimal. Bu sorun herkezde var... :wink1:

arkadaslar bu jewellerden cıkan scrollardan kurtulmanın bır yolunu bılen varmı ınvertory full doldu sbotta oto kullanmıyor bıldıgım kadarıyla ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
filtreden jewel box toplatma ben hiç toplatmıyorum birde onları kırmak derdi var ki of off :D

ben 64 lük onglarda sp kasan charıma toplatıyom sırf 9d stone ve str int scroll veriyo die yoksa diger çıkanlar kayda deger birşey deil.91lik chara toplatmayı denedim çok az çıkıyo degmez o kassın sabahdan akşama kadar :)

Bot çalışıyor fakat çok yavaş.Vuruşlar arasında enaz 5-6 saniye bekliyor neden acaba yardımcı olursanız sevinirim.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
felaket lag var 5 charım var hiç görmediğim kadar lag gördüm lagtan oyunda önümü göremiyorum resmen :D

sbot sitesi çöktü
paypal çöktü
sro çöktü
1-2 saat sonra bizim sitede çökecek

tek sebebi aşırı yoğunluk var hiçbir sistemin sunucusu yetmiyor daha büyük sunucuya geçmek lazım :D

s.a usta ben yeni basladım sbot a burdan bakarak kurabildigim kadar kurdum ama takıldıgım yer
item toplama bendeki pet i cöp toplamasını kapatım ama istedigim görev torbaları ve tabletleri pet toplaması için sectim isrobot taki gibi ama benim verdigim komutu yapmıyor pet istedigim görev ve tableti toplamıyor yardımcı olurmusun

Yukarı Alt