arkadaşım ben görev itemlerini toplayamıyorum yani mavi torbaları. nasıl haaledecem acaba?? :cry:

İtem menüsüne gir>>> Choose item grup to show'dan Quest item'e gir Tümünü sec sağ tıkla pick up secenegini işaretle.

XipeTotec demiş ki:
_titan_ demiş ki:
malicious devil skill her şehre gittiğinde bufs bölümünden siliniyor. daha önceleri yapmıyordu bunu ama nezaman v1.14a cıktı her defasında yapmaya başladı. şuanda v1.15 var ama hala sorun çözülmüş değil. bu sorunu nasıl çözebilirim yardımcı olurmusunuz...

stop yapıp save dedin demi 1.15 de öyle bir sorun yok şuan kasma yerine gidince buffları basarken devil in süresi dolmuş ise basıyor :?
botu sildim ve ayrlarını yeniden yaptım hala bufs bölümünden siliniyor.
scriptleri hotandan alıyorum acaba towndan gecerkenmi siliniyor dicem ama bundan önceki sürümlerde böyle bişey yoktu ve hala çözümünü bulamadım.
(hotandan alıyorum çünkü başka yerde bolt yok)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
script hatalıdır.

botun gold toplaması için settings bölümünün ss'lerini atarmısınız bakalım hemen.

arkadaşlar bot sürekli return çekiyor bu sorunu nasıl halledebilirim yardım edermisiniz :roll:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
script hatalı veya aldığınız itemler o şehirde yok, önce aldığınız itemleri kontrol edin hepsi o şehirde var mı ardından başka bir script seçin düzgünce gider.

Arkadaşlar;

Ne zaman bilgisayarı kapatıp açsam SBOT çalışmıyor....
-- Çalıştırmak için ise Geri yükleme yapmak gerekiyor böyle bir sorun ile karsılaşan oldumu acaba ?

Bu şekilde Kalıyor başkada bir işlem yürütmüyor...
- Resim Silinmiş.

Eğer bilgisayarı sistem geri yükleme yaparsam normale dönüyor.. Bunu bilgisayarı her yeni başlattıgımda yapıyor.. ancak geri yükleme kurtarıyor.

:Ayrıca pet itemleri Bankaya atmıyor satmıyor kafası karısmıs gibi dolanıyor ?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
sbotum potları alıyor ve tam ısınlanacagı zaman clientlless oluyor bunun sebebi nedir ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
client'ı yeniden sro klasorune atın ardından tekrardan sbotu kurun sorun olmayacaktır.

( FATAL! Couldn't get handle information from process (Timeout)... ) Hatası alıyorum 2.charımı acacagım zaman ne yapmam gerekir? yardımcı olursanız sevinirim :)

eFe

rank8
botda filrtre ayarlarında stroge yi işaretledim ama petin kasasındaki itemleri kasaya koymuyorm nerde hata yapıyorum :D

Yukarı Alt