Server
Flora
Takımı
Galatasaray
settings bölümün hatalı tekrardan organize edermisin.

yahu Sbotla gırıyorum Ayarlarını Sitedeki gibi herseyiyle yapıyorum. ama attack yapmıyor :S ama bana dalanları kesiyor :S ne yapmam gerekiyor :S ??

benimde senin yazını okudum ama atıyorum 2 ortak kullanıyorum. pc me format atmam gerekiyor burda sbot acountumun ban sebebini yükseltiyormu ???

buzlarprensii demiş ki:
benimde senin yazını okudum ama atıyorum 2 ortak kullanıyorum. pc me format atmam gerekiyor burda sbot acountumun ban sebebini yükseltiyormu ???
bildigim kadarıyla HAYIR :wink1:

YA beyler benim sbot üzerinde kağıt olan özel moblara dalmıyor neden ne yapmalıyım yardım lütfen

bendeki sbot taki problemim 2 car actım 1 i mükemmel kasıyor ama 2 car çok tembel hareket ediyor dayak yemeden saldırmıyor bekleyip saldırıyor
topic acma ihtiyacı duymadım umarı bu yardımı alırım

Granad4 demiş ki:
bendeki sbot taki problemim 2 car actım 1 i mükemmel kasıyor ama 2 car çok tembel hareket ediyor dayak yemeden saldırmıyor bekleyip saldırıyor
topic acma ihtiyacı duymadım umarı bu yardımı alırım
yardım alamayınca topic açmak zorunda kalıyoruz bakın lütfen tembellik :uyku: önemli bir konu

Beyler benim sbot belli aralıklarla oldugu gibi bkliyor atak yapmıyor ..Her şey ilk başka gayet güzel kasmada seri ama 10 dk yada 15 dk aralarla bot duraksıyor atak falan yapmıyor öyece mal mal bekliyor.Lkatan olmadıgı kesin çünkü yaratıklar bana gayet güzel bir şekilde dalıyor ama benim bot öylesine bekliyor.3 gündür bu sorun var neden oldugunu çözemedim.

bu ne hatası arkadaşlar charlar dc yedi sadece üç tanesi açık kaldı diğerlerini açmak için start cilent dediğimde bu hata çıkıyo ve açılmıyo yardım edermisiniz acil. :S :|

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yahu bu hatayı ogrenebilirmiyim...nasıL duzeLtebiLirim...Yardımcı Olursanız sevinirim... :starving: :sfff: 8)

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

BENIMDE BOYLE BI SORUNUM VAR BUTUN AYARLRIM TAM HERSEY TAMAM SITEDEKI SCRPLRI KULLANIYORUM AMA BAZEN GIDIYOR BOT KASMA YERINE BAZENDE BI TAKILIYOR BUTUN NPCLERI TEKRAR TEKRAR DOLASIYOR DELI OLCAM :( ISTERSENIZ SETTING AYARLARININDA RESMINI YOLLAYABILIRIM YARDIMCI OLURSANIZ SEWINIRIM ARKADASLAR 2 SAATTE BIR CHARA BKMAK ZORUNDA OLMAK ISTEMIOM:(

sbotun filtre menüsüne nerden girebilirim ? Resim ile anlatırsanız sevinirim şimdiden tşk ler

Merhaba arkadaşlar.. Sbot aldım bugun ve çalışıyor , yalnızstart dedigim zaman connetct diyor arkasından game guard ın amblemı kısa süreli geliyor - kayboluyor ve ekran öylece kalıyor? Hiç 1 şey açılmıyor ?

ShiftDel demiş ki:
Yahu bu hatayı ogrenebilirmiyim...nasıL duzeLtebiLirim...Yardımcı Olursanız sevinirim... :starving: :sfff: 8)

- Resim Silinmiş.

sürekli start client , start client yap açilior en sonunda sürekli bas sen start cliente

malicious devil skill her şehre gittiğinde bufs bölümünden siliniyor. daha önceleri yapmıyordu bunu ama nezaman v1.14a cıktı her defasında yapmaya başladı. şuanda v1.15 var ama hala sorun çözülmüş değil. bu sorunu nasıl çözebilirim yardımcı olurmusunuz...

_titan_ demiş ki:
malicious devil skill her şehre gittiğinde bufs bölümünden siliniyor. daha önceleri yapmıyordu bunu ama nezaman v1.14a cıktı her defasında yapmaya başladı. şuanda v1.15 var ama hala sorun çözülmüş değil. bu sorunu nasıl çözebilirim yardımcı olurmusunuz...

stop yapıp save dedin demi 1.15 de öyle bir sorun yok şuan kasma yerine gidince buffları basarken devil in süresi dolmuş ise basıyor :?

nonehero demiş ki:
ShiftDel demiş ki:

- Resim Silinmiş.

sürekli start client , start client yap açilior en sonunda sürekli bas sen start cliente
- Resim Silinmiş.

buraya tıkla silkroad klosörünü seç tamam bas ve sonra strat client de acılır

Sbot açılmıyor SBOT yazısında kalıyor acaba sorun ne olabilir.

Yukarı Alt