Benim sorunum şu ;
Sanırım herşeyi eksiksiz yapıyorum :) Fakat bot ayarladığım gibi atını potunu vesairesini alıyor.Sonra return basıyor.Return basınca aynen şöyle yazıyor ;
Cannot choose another teleport method because you are now being teleported.
Ve return bastıktan sonra tekrar npc'leri dolaşıyor.Ne yapmam gerekli :|

cambaz738 demiş ki:
sbot da moblara dalmıyor moblar dalınca oda moblara dalıyor sorun nedır ?
training place radius ayarlarını yap

Mızrap Mefisto demiş ki:
Benim sorunum şu ;
Sanırım herşeyi eksiksiz yapıyorum :) Fakat bot ayarladığım gibi atını potunu vesairesini alıyor.Sonra return basıyor.Return basınca aynen şöyle yazıyor ;
Cannot choose another teleport method because you are now being teleported.
Ve return bastıktan sonra tekrar npc'leri dolaşıyor.Ne yapmam gerekli :|
scriptinde hata var yada use scripts coodinates'i işaretlememişşin

Benimde bir sorunum vardı ..
Sbot crack kullanmaya çalışıyorum da ilk başta şurda bi hata var nasıl düzelir ?
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
arka planda silkroadonline.net sitesini açın ondan sonra start diyin bakalım sorun olacak mı ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
zati orada yazana iyi bakarsak client'ı açamıyormuş, ben hiç öyle bir sorun tahmin etmedim doğru yaptığını farzetmiştim >.<

bende resmi yükledikten sonra o 4. satırı okumak aklıma geldi :D o 5. satırrda sro failed diyordu ya direk ona odaklanmıştıM

Arkadaşlar ben login failed hatası veriyor.Daha önce girebildiğim şeyleri yazıyoru yinede login failed hatası geliyor.Sebebi nedir?

aids

Arkadaşlar nukecilerde yaratığa vurmama hatasını çözdüm ilk skille light nukesi değil başka bi nuke koyarsanız olay çözülüo takır takır kasıo bot hepinize saygılar

Purification Fruit(Preminum Plus Sp Görevi) Bot bunlşarı toplamıyor Biraz Topluyor Sonra toplamayı kesiyor .Towna gidip gelicne yeniden topluyor sorna biraz toplayıp yeniden duruyor.Bu hatayı çözen varmı.Botu Yeniden kurdum ama gene aynı hata Neden :?: :?: :think: :think: :confused1:
Bide Okan Bey Benim Nick in Renginide değiştirirmisin Lütfen :)

Beyler Ben botu bugün 1.25 version indirdim ondan önce bot takır takır kasıyordu şimdi ise kurdum start client dedim silkroad çalışıyor başka açamazsınız hatasını veriyor ama sro ile ilgili hiçbirşey açık değil lütfen yardım şimdidene teşekkürler herkeze

altanyunus demiş ki:
Beyler Ben botu bugün 1.25 version indirdim ondan önce bot takır takır kasıyordu şimdi ise kurdum start client dedim silkroad çalışıyor başka açamazsınız hatasını veriyor ama sro ile ilgili hiçbirşey açık değil lütfen yardım şimdidene teşekkürler herkeze
Aynı hata bndede var:S

hala sbot accont satıslarınız devam adiormu ayrıca s bot aaacont ve kredisi toplamı 16 ytl dimi ???? pls cvp

Benim Sbot'da herhangi bir sorun yok ama anlamıyorum char birden atağı kesiyor ben atak yabdım mı devam ediyor nedenini bilen bir arkadaş yardımcı olabilirmi?

Yukarı Alt