Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
Teşekkür ederim onu hallettim ama bi sorum daha olucak

Kod:
[11:42:30] * Cannot connect due to server traffic (1)
[11:42:30] * Trying again in a moment...
[11:42:32] * Cannot connect due to server traffic (1)
[11:42:32] * Trying again in a moment...
[11:42:35] * Connection to Silkroad Server terminated (0)!
[11:42:35] * Clearing active party.
Böyle kalıyor bi süre denedikten sonra :popcorn: Ne yapmalıyım ? :starving:

AYNI SORUN bendede var .. yardımcı olabilirmisiniz..

cepxz demiş ki:
Teşekkür ederim onu hallettim ama bi sorum daha olucak

Kod:
[11:42:30] * Cannot connect due to server traffic (1)
[11:42:30] * Trying again in a moment...
[11:42:32] * Cannot connect due to server traffic (1)
[11:42:32] * Trying again in a moment...
[11:42:35] * Connection to Silkroad Server terminated (0)!
[11:42:35] * Clearing active party.
Böyle kalıyor bi süre denedikten sonra :popcorn: Ne yapmalıyım ? :starving:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yapacakların basit ;

sro klasoru içerisine sbot 1 sbot 2 diye 2 tane klasor aç sonra sbotu rardan çıkart sbot1e kur ardından rarı kapat tekrardan sbotu rardan çıkart ve sbot2ye kur sonrasında bir silkroadonline.net sayfası aç sayfa açıldıktan sonra sbotunu çalıştır her charın sorunsuzca girecektir ^^

işi bilene sor demişler..çok sagol. :buddha:
sorun çözüldü..hata vermiyo.. :wink1:

extraloob demiş ki:
yapacakların basit ;

sro klasoru içerisine sbot 1 sbot 2 diye 2 tane klasor aç sonra sbotu rardan çıkart sbot1e kur ardından rarı kapat tekrardan sbotu rardan çıkart ve sbot2ye kur sonrasında bir silkroadonline.net sayfası aç sayfa açıldıktan sonra sbotunu çalıştır her charın sorunsuzca girecektir ^^

Sa önceLikle..Botun bütün ayarları tamam..Başlatıyorum 1-2 yaratık kesip duruyor..Oda yanındaki yaratıkları ve ona saLdıran yaratıkLarıı kesip duruyor...Bunun sebebi nedir yardım Lütfen aciL...!

CHaKaLL

Öğretiyorum
DeVLaL demiş ki:
Sa önceLikle..Botun bütün ayarları tamam..Başlatıyorum 1-2 yaratık kesip duruyor..Oda yanındaki yaratıkları ve ona saLdıran yaratıkLarıı kesip duruyor...Bunun sebebi nedir yardım Lütfen aciL...!
bütün ayarları tam değilmiş demek ki.konuları iyice okusanız böyle ufak sorunlar yaşamazsınız.Traning Place menüsünden Radius(kasma alanı) muhtemelen 0 ile 10 arasında birşeydir.orasını 45-50 yap.yani kasma alanını genişlet ki etrafındaki yaratıkları algılayıp atak yapabilsin... :wink1:

CHaKaLL demiş ki:
DeVLaL demiş ki:
bütün ayarları tam değilmiş demek ki.konuları iyice okusanız böyle ufak sorunlar yaşamazsınız.Traning Place menüsünden Radius(kasma alanı) muhtemelen 0 ile 10 arasında birşeydir.orasını 45-50 yap.yani kasma alanını genişlet ki etrafındaki yaratıkları algılayıp atak yapabilsin... :wink1:
eeth arkadasın da dediği gibi radiusu es geçmişsin büyük ihtimal ve 0 olarak kalmış o yuzden kasma yerıne gıdınce durur ve sadece ona saldıran ve yakınında olanlara saldırır. bende ılk kurdugumda es geçmiştim radiusu isrobottan range ye alsıtıgım ıcın 1 saat falan ugrasmıstım nıye boyle dıye :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
pc ve modeme restart at, sonrasında bir silkroadonline.net sayfası aç ve ardından sbotunla oyuna gir hepsi budur ^^

Bilader ben birşey dicem benim bot kasa durmadan gidiyo tüm ayarlar yapılı ama durmuo kasada kasanın önüne geliyo gidio ve hep sehirde dolaşıyor anlamadım yaw??

Sbot , silah kırıldığında towna dönüyor, fakat npc lere uğramadan geliyor kasma yerine? nasıl çözebilirim?

kolay gelsin herkese bende sbota yeni geçtim aldım üyelik paramıda ödedim fakat 2 gün oluyor kullanamıyorum bir çözüm bulamadım bende resimdeki hatayı alıyorum '' http://img514.imageshack.us/img514/2600/adszyiaizy.jpg '' settingten Choose Silkroad Directory' den silkroad klasöürünü gösteriyorum fakat değişen bişey yok napcağımı şaşırdım artık herşeyi denedim bulamıyorum silkroad açılmıyor sbotla yardımcı olursanız çok sevinirim bir çözüm Acil

Benimde şöyle bir sorum olacak.Bir arkadaştan duyduğuma göre.SBOT kredisi bittikten 5 gün sonra hesabımız ölüyormuş.New Customer statusune giriyormuşuz.Doğru mu bu.SBOT'um bitti 5 günü de geçirdim.Account'a 1 ay daha ekletemeyecek miyim?

StrykeR demiş ki:
Benimde şöyle bir sorum olacak.Bir arkadaştan duyduğuma göre.SBOT kredisi bittikten 5 gün sonra hesabımız ölüyormuş.New Customer statusune giriyormuşuz.Doğru mu bu.SBOT'um bitti 5 günü de geçirdim.Account'a 1 ay daha ekletemeyecek miyim?
Öyle bir şey yok Kuruntudur Yükledikten sonra süre bitince istersen 1 yıl sonra yükle aktif olacaktır.

Yukarı Alt