fener1907 demiş ki:
StrykeR demiş ki:
Benimde şöyle bir sorum olacak.Bir arkadaştan duyduğuma göre.SBOT kredisi bittikten 5 gün sonra hesabımız ölüyormuş.New Customer statusune giriyormuşuz.Doğru mu bu.SBOT'um bitti 5 günü de geçirdim.Account'a 1 ay daha ekletemeyecek miyim?
Öyle bir şey yok Kuruntudur Yükledikten sonra süre bitince istersen 1 yıl sonra yükle aktif olacaktır.
Bilgilendirdiğin için teşekkürler.

benim sorunum lvl kasarken yaratıklarda bazen az bazen sık sık yaratıga vurması gerekırken vurmuyor trace atmıs gibi dolanıyor ya yaratığın dibine gelınce dalıyor yada yaratık charın dibine gelınce dalıyor bunun çözümü yokmu ACİL CVP LAZIM ?????????????

StrykeR demiş ki:
fener1907 demiş ki:
StrykeR demiş ki:
Benimde şöyle bir sorum olacak.Bir arkadaştan duyduğuma göre.SBOT kredisi bittikten 5 gün sonra hesabımız ölüyormuş.New Customer statusune giriyormuşuz.Doğru mu bu.SBOT'um bitti 5 günü de geçirdim.Account'a 1 ay daha ekletemeyecek miyim?
Öyle bir şey yok Kuruntudur Yükledikten sonra süre bitince istersen 1 yıl sonra yükle aktif olacaktır.
Bilgilendirdiğin için teşekkürler.
Önemli değil Herzaman.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
fener1907 demiş ki:
Sanırım settings bölümünden silkroad klasörü yerine baska bir klasör gösteriyorsun..
Evet, Settings 'ten Silkroad Klosorunu Seç ve Save Yap Oyuna Girebilirsin ..

Tmm Tşkler Buldumda Yine Bir Sorunla Karsılastım :/

Ama Smdide Wait for handle diyor sonra hata veriyor :S

Tmm o Sorunda GEctide . simdide coklu bot acamıyorum :S

Hata veriyor 2. clientte :S

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
Arkadaşlar benim bot item-elix vs. gibi şeyleri bankaya koymuyor ?
Sorun nerde ?

Settingsden Pick setting bölümü var Save to storage ve sort storage şıklarını işaretle.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
fener1907 demiş ki:
Settingsden Pick setting bölümü var Save to storage ve sort storage şıklarını işaretle.
Bunu Yaptıktan Sonra İtems Kısmına Gel Elixirs Katagorisini Aç ve Toplaması Gereken ve Bankaya Koyması Gereken Elixir Çeşidine Sağ Tıkla Ve Ordan Ayarlarını Yap ..

PickUp ve Store Tick koyarsan Tamamdır ..

Yukarı Alt