login oluyor fakat wrong client and bot update version diyor. Diğer charımda çalışırken bunda niye uyarı veriyor

caspear demiş ki:
login oluyor fakat wrong client and bot update version diyor. Diğer charımda çalışırken bunda niye uyarı veriyor
bende de bugun bota start client dediğimde botun eski bi versiyon oldugunu soyledı. 1.28a yı ındırdım onda da bazen serverlar kapalı diyor, bazen clientiniz eski update yapın dıyor bazen de denemeye baslıyor login için 2-3 dakika sonra "Connection to Silkroad Client terminated!!" diyor ve kapatıyor oyunu. daha önceden böyle bişey yapmıyordu. çözümü nasıl acaba bunun ?

Beyler Silkroadi launcherden normal calistirin ve öyle birakin. Sbota gecin ve start client deyin..Silkroad acilsin, sonra normal Silkroadi kapatin ve sbotla oyuna girin..

bi gariplik var client eski diyor daha sabah girdiğim cliente. bazen deneyince de kabul ediyor ama anlayamadım sorun ne. sildim geri yukledım botu bi iki kez şuan düzelmedi sorun. bi çözüm bulabilirsem yazarım :(

bangez demiş ki:
bi gariplik var client eski diyor daha sabah girdiğim cliente. bazen deneyince de kabul ediyor ama anlayamadım sorun ne. sildim geri yukledım botu bi iki kez şuan düzelmedi sorun. bi çözüm bulabilirsem yazarım :(
benim dedigimi dene bi

yeonyang demiş ki:
bangez demiş ki:
benim dedigimi dene bi
az önce komple bot klasörünü falan sildim. launcherdan bi kez calıstırdım oyunu sonra sitesini falan açtım sro nun. botu tekrar kurdum şimdi düzgün çalışıyor. yine bi sorun olursa senin yöntemi denicem :wink1:

Arkadaşlar Yardım edin Lütfen. Bir sorunum var ;
Sbotum çalışıyordu yeni sürümü gelmiş dur dedim bi çıkıyım giriyim çıktım o çıkış Girmeye çalıştığımda 2 IP kullanıyor diyor. Fakat kimse kullanmıyor. Botun Şifresini falan değiştirdim. Modeme defalarca reset attım. Fakat çare yok yine aynı. Acaba sorun bendemi diye arkadaşımdan rica ettim , ve o sorunsuz girdiğini söyledi.
Hata bu 2 IP kullanılıyor zaten. Ve bana bir zaman diliminden bahsediyor anlayamadım onu:

---------------------------
Login refused!
---------------------------
Maximum number of allowed
computers (2) exceeded!
Please wait for hardware ID reset at 0.00GMT+1.

Arkadaşlar Rica Ediyorum Lütfen tecrübelerinize güvenerek sizden yardım bekliyorum.
iyi forumlar..

Yukarı Alt