Çar Towna Gittikten Sonra Ya bir Yere takılıyor yada Ortada duruyor Napmalıyım :/

Hani Dowhangdan Jangana Geliyosunya Ordan yukarı duz cıkınca 2 tane Muhafız var orda koseye takılıyor :S

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Büyük İhtimal Gitmedendir ve Onun Herhangi Bir Çözümü Yok Genel Olarak Herkesin Yaşadığı Büyük Bir Sıkıntı .. Sebebi De Town 'a Işınlandıgınızda PC 'lerin Çoğu Genel Olarak Başlangıçta Fena Kasar ve İşte O Sıra Sbot Kafayı Yiyor Dümdüz Sabit Bir Yere Gitmeye Başlıyor ..

Bunun İçin Çözümü Yok Ama Benim Sana Önerim Var, Char Oyunda Olunca ve Botunuzun Sorunsuz Çalıştıgına Eminseniz Sbot 'tan Oyunu Clientless Alın, Böylece Char Hiçbir Zaman Town'da Takılmaz ve Sürekli Git Gel Yaparak DC Yiyene Kadar Kasar ..

Ya bende 1.28a sorunsuzca çalışıyordu ama 1.28b'de uzun süre deneyince Already Loggined hatası çıkıyor bazende hemen çıkıyor acaba ne yapmalıyım ?

ben yenı sbot account aldım yükleme fılan yapıldı fakay bot exesıni acıyorum ıd pv yasıp logın e bastıgım anda exe kapanıyor bu konu hakkında yardımcı olabılecek bı arkadas var mı acaba?

LvsZoC demiş ki:
Forum id si ile bot id si farklıdır... doğru id ile girdiğinizden emin misiniz?

foruma girdigim ıd ıle bota yazdıgım ıd aynı defalarca denedım ama olmuyor :(:(

CHaKaLL

Öğretiyorum
YAVUZ16 demiş ki:
LvsZoC demiş ki:
Forum id si ile bot id si farklıdır... doğru id ile girdiğinizden emin misiniz?

foruma girdigim ıd ıle bota yazdıgım ıd aynı defalarca denedım ama olmuyor :(:(
bota yazdığın ıd yi siteden profil ayarlarından değiştirmeyi dene.sorunun ortadan kalkacaktır..(Büyük küçük harflere dikkat et.mesela MaTraX tır ıd'in fakat sen MATRAX yada Matrax diye yazıyorsundur.Bu yüzden bot ıd ni iyice kontrol et :popcorn: )

All_MyLoving demiş ki:
sbot ta clientless yaptımızda char dc yerse geri auto deniormu bot düz client teki gibi ?
Evet char relogin oluyor. Fakat clientless olmuyor .:) Onuda siz yapacaksınız... :curtain:

Bende böyle bir sorun var 1saatte bir oyun gidiyor dc de yemiyor kapatıp açıyorum char nanay olmuş ve sadece sbotta var ne yapmalıyım

Beyler bnde char towna dönmüyor ok 10 tane kalınca towna dönsün diyorum yukarda BackTown (ammo) diyor ama return çekmiyor yardım edin lütfen :/

Escasmu demiş ki:
Beyler bnde char towna dönmüyor ok 10 tane kalınca towna dönsün diyorum yukarda BackTown (ammo) diyor ama return çekmiyor yardım edin lütfen :/
Bu bazen benimde başıma geliyor. Sanırım botun bugu gibi birşey. Oyüzden mp yada hp yi biraz az alın. İkisinden birisi bitince şehre dönsün. O zaman sorun çıkmıyor...

Benim bot Semerkand da npc leri dolastıktan sonra return cekior bunu hep tekrarliyor Towntheread die bise dior return cekior sonra gene aynısı

buyrun ss:

- Resim Silinmiş.

neden acaba ?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
3 kez sprict cizdim ve botta attack yapmiorm restart attım bota girdim

startladım

21:47:39] * Aborting attack function!
[21:47:40] * Finished!
[21:47:40] * Townthread started!
[21:47:40] * Starting bot!
[21:47:41] * Townthread ready!

böle dior