ya kardeş virüsü devre dışı bıraktım kafayı yiyicem virüs prog açıkken direk silior kapatıorum virüs prog . (NOD32 ) buseferde hiçbişey demiyor sanki exe yokmuş gibi yani ne bi hata ne bişey

Arkadaslar suan bot'a start diyip sro_client.exe hatası alan kisiler var mı ?_
Kullanılan sürüm 1.32

xp kullanıcılarında bu olayın oldugu söyleniyor bir sonrakı versiyonda düzeltilecekmiş sbot acıklama yazmış galiba bend ede aynı sorun var bekliyom :)))clınetste calsıyor botlar rem yemiyor hehehehe...

s.a beyler. benim sbot town çekince kill client yapıyor. yani ekran gidiyor. sizdede aynı sorun varmı?

bitek bende var sanıyordum bu şehre gelince clientss e dönme ins. yakın zamanda düzelir 14 char açtığım pc de 3 char açamıyorum...
Açıyorumda stall kuramadan clientss :D

s.a arkadaşlar ben caresını buldum xp kullanıyom aynı sekılde benımkıde atıyordu ..1 .. vıdeo ayaralrını wındows modunda bır yukarı cekın 2 .. yeni bastanm sıfır bot dosyası yapın veya cok eskı bot dosyanızı ugrasmak ıstemıyosunuz onu kullanın amam eskı olsun ozaman sorun cozuluyor hepsını tek tek degıustrımenız gerekıyor .2-3 clıenets oncesı bot yapınız varsa onu ayaralyın sadecskılerı duzeltır devam edersınız ..bıde texks ayaralrını fılan dusurun low yapın oluyor ıyı kasmalar

windows 7 ile sbot kullanıyorum. İlk sürüm olan beta ve daha sonraki sürümler RC- RTM ve final sürümlerini kurdum bilgisayara ama nedense her sürümde internet gitmesi veya pc yeniden başlatma sonrasında hep 2 pc hatası alıyorum. Bunun için sbot firması ile ingilizce olarak nasıl iletişim kurarız. mail attığımda hiç birşey yapmıyorlar sadece hd sıfırlıyorlar başka birşey yapmıyorlar. Acaba Windows 7 ile uyumlu hala getirmeleri için ne gibi mesaj atmam gerekiyor.

bugün sbot aldım ve sbotta gereken herşeyi yapdım start client diyorum oyun açılmıyor tepki vermiyor neden? Daha önce kullandım sorun yokdu şimdi ne olduda açmıyor

afsdfas demiş ki:
bugün sbot aldım ve sbotta gereken herşeyi yapdım start client diyorum oyun açılmıyor tepki vermiyor neden? Daha önce kullandım sorun yokdu şimdi ne olduda açmıyor
choose silkroad directory bölümünden silkroadın yüklü oldugu yeri gösterdin mi?o yüzden olabilir diye düşündüm :detective:

Paladin demiş ki:
afsdfas demiş ki:
choose silkroad directory bölümünden silkroadın yüklü oldugu yeri gösterdin mi?o yüzden olabilir diye düşündüm :detective:
Evt denedim yeni format attım pc ye güncellemedim acaba diyorum ondan sebep olabilirmi? Çünkü bot daha önce çalışıyordu şimdi gameguard yazısı geliyor ondan sonra kapanıyor otomatik oyun..

afsdfas demiş ki:
Paladin demiş ki:
afsdfas demiş ki:
Evt denedim yeni format attım pc ye güncellemedim acaba diyorum ondan sebep olabilirmi? Çünkü bot daha önce çalışıyordu şimdi gameguard yazısı geliyor ondan sonra kapanıyor otomatik oyun..
netframework 2,3,3.5 yüklü mü bilgisayarda?

[10:07:51] * Connection to Silkroad Server terminated (0)!
[10:07:51] * Clearing active party.

silkroadonline net açık... sbot sro klasörünün içinde halen ne istiyo bu...neden böle yazıyo.modemi daha yeni resetledim.

Yukarı Alt