TillDoomsDAY demiş ki:
unforgotten demiş ki:
oyunun içinde kendi kendine clientless'e geçiyor. sapıttı galiba bu bot?
yeni patch geldiginden beri aynı sorun var..önceden hiç bişi olmuyodu dünden beri dedigin gibi oluyo..ekran kartından degil düzden girince hiç bişey yok botla girince :(
aynı şekilde zerk'de basmıyor.

evet basmıyo düzelir ama ne zaman :D yaw insan bi bakar ben ne yaptım nasıl bi program yazdım diye 2 dakka bi dener sonra sürer piyasaya :xDD adamların yaptıklarından haberleri yog :P Ama olsun sbot bitene sorunlara gögüs gerecez artık :thumbsup:

afsdfas demiş ki:
bugün sbot aldım ve sbotta gereken herşeyi yapdım start client diyorum oyun açılmıyor tepki vermiyor neden? Daha önce kullandım sorun yokdu şimdi ne olduda açmıyor
Aynı sorun bende de var yeni versiyonu bekliyecez galiba.

CHaKaLL

Öğretiyorum
Arkadaşlar bu saydığınız şikayetler(oyuna girer girmez cilentless olması,yada start deyince hiçbir tepki vermemesi vb.) hiçbiri bende olmuyor.çarın cilentless olması belki bilgisayardan kaynaklanan birşeydir.önceden olmuyordu diyeceksiniz ama botun yeni versiyonu çıktıkça özellik bakımından ve kullandığı cpu bakımından çok fark ediyor.o yüzden pc niz kaldıramıyor olabilir.start deyince oyunun başlamamasıda şu yüzden oluyordur.muhtemelen silkroad klosörünü tanıtmadınız.bunun içinde botun yukarıdaki setting kısmından Choose Silkroad Dictonery seçeneğini seçip silkroadı tanıtmanız gerekir.eğer bunu yapmazsanız silkroad açılmaz...

dagdelen6 demiş ki:
windows 7 ile sbot kullanıyorum. İlk sürüm olan beta ve daha sonraki sürümler RC- RTM ve final sürümlerini kurdum bilgisayara ama nedense her sürümde internet gitmesi veya pc yeniden başlatma sonrasında hep 2 pc hatası alıyorum. Bunun için sbot firması ile ingilizce olarak nasıl iletişim kurarız. mail attığımda hiç birşey yapmıyorlar sadece hd sıfırlıyorlar başka birşey yapmıyorlar. Acaba Windows 7 ile uyumlu hala getirmeleri için ne gibi mesaj atmam gerekiyor.
aynı hata bendede var şuan :? botu benden başka hiç kimse kullanmıyor fakat modem sıfırlanınca fişini çekince 2 pc uyarısı geliyor yokmudur bunun bir çaresi dostlar?

DoNJuaN_81 demiş ki:
dagdelen6 demiş ki:
windows 7 ile sbot kullanıyorum. İlk sürüm olan beta ve daha sonraki sürümler RC- RTM ve final sürümlerini kurdum bilgisayara ama nedense her sürümde internet gitmesi veya pc yeniden başlatma sonrasında hep 2 pc hatası alıyorum. Bunun için sbot firması ile ingilizce olarak nasıl iletişim kurarız. mail attığımda hiç birşey yapmıyorlar sadece hd sıfırlıyorlar başka birşey yapmıyorlar. Acaba Windows 7 ile uyumlu hala getirmeleri için ne gibi mesaj atmam gerekiyor.
aynı hata bendede var şuan :? botu benden başka hiç kimse kullanmıyor fakat modem sıfırlanınca fişini çekince 2 pc uyarısı geliyor yokmudur bunun bir çaresi dostlar?
Botun sitesinde profil kısmına gelip reset'i tıklarsanız sorun düzelir.
Ama şunu söyleyeyim;Win7 yeni işletim sistemi olduğu için böyle hataların olması normaldir,XP yada Vista kullanmanız önerilir*

arkadaşlar benim şu şekilde bir sorunum var giriyorm gayet gzl açılıo fln ilk clientte sorun vermio 2. cliente girdigimde
[12:13:09] * CRITICAL: Couldn't create file! Make sure program folder is writeable and file is not in use!
[12:13:09] * Starting of sro_client.exe failed!
bu hatayı alıorm yardımcı olabilcek arkadaşlar varmı?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sbotu indir, sro içerisine sbot 1 diye klasor yap ve rardan sbotu o klasor içerisine koy sonrasında gerekli işlemleri biliyorsun zati saat gibi çalışacaktır.

extraloob demiş ki:
sbotu indir, sro içerisine sbot 1 diye klasor yap ve rardan sbotu o klasor içerisine koy sonrasında gerekli işlemleri biliyorsun zati saat gibi çalışacaktır.
Bendede aynı problem var malesef düzelmiyor. :!!&%&! :roll:

kokolojik demiş ki:
arkadaşlar benim şu şekilde bir sorunum var giriyorm gayet gzl açılıo fln ilk clientte sorun vermio 2. cliente girdigimde
[12:13:09] * CRITICAL: Couldn't create file! Make sure program folder is writeable and file is not in use!
Silkroad klasörünü gösterdin mi? :detective:

JawBreaker demiş ki:
kokolojik demiş ki:
Silkroad klasörünü gösterdin mi? :detective:
Aynı hata bendede var göstersende bişi değişmiyor silkroadı silip kursanda nafile

üzgünüm arkadaşlar sbotun orjinal sitesindede aynı hatayı alan çok insan var hatanın basit 1 çözümünü buldm ama kullanışsız çarı açıp clientless e alıosunuz sonra digerini açınca aynı hatayı vermio

tek çözumu pcyı yenıden baslatın düzelsin arkadaslar sro acık gosterıyor görev yöneticisinden sroları kapatırsanızda duselir..

bu sbotta yerden herhangi bişey toplatmak tam işkence oluyor bazen hemen alıyor bazen gidiyo moobun arkasından sonra geri geliyor yerdekini alıyor bu sorunu çözebilmem için bana yardımcı olabilcek varmı pet yok çarda o yüzden bu toplama işi baya bi kasmamı engelliyor ama görevleride toplamak zorundayım yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler 8)

katil_2 demiş ki:
bu sbotta yerden herhangi bişey toplatmak tam işkence oluyor bazen hemen alıyor bazen gidiyo moobun arkasından sonra geri geliyor yerdekini alıyor bu sorunu çözebilmem için bana yardımcı olabilcek varmı pet yok çarda o yüzden bu toplama işi baya bi kasmamı engelliyor ama görevleride toplamak zorundayım yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler 8)
Bunun bir çözümü yok malesef.
Bende de yapıyor bazen.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
rar items, quests, gold toplatsan bence hiç sorun olmaz, rar düşmez zati, quests üşer onu hemen alır gold onu da ilk alır böylece sorun yaşamazsın.

Yukarı Alt