* Couldn't select npc with id: 000001ce... trying again!

BlackSmith'e tıklamıyor bu hatayı alıyorum yardım plz :S

Npc nin menüsünün yerini mi değiştirdiniz?
Eğer öyle birşey yapmadıysanız bottan çıkıp tekrar girmeyi deneyiniz.

menü değiştirmeyi bilmiyorum :S . ama dün gecede olmuştu girip tekrar cıktım olmadı , samarkand guildcinin ilersinde durup bekliyor..

Mrb,
O zaman sbotu tekrardan indirin ve ayarlarını en baştan yapınız.
Eğer bu da çözüm olmazsa oyunun ekran ayarlarını düşük yaparak oynamayı deneyiniz.
Bu da mı olmadı? Clientless deneyin bakalım bu sefer takılacak mı?

Oyunu 800x600 Çözünürlükte oynuyorum ve pencere modunda şehire gittiği zaman bakıcam eğer takılırsa söylediğiniz yöntemleri yaparım saolun .

volkan.ka demiş ki:
Kill yaptığında çarı başka bir çarla mı izliyorsun?
Nasıl bu yargıya vardın...
ewt ustacım o zmn şöle oluyo bot bi yaratığa trace atıyo bi buff süresi doluyo mesela snow shield onun süresini dolana kadar yaratığın peşinden gidiyo süresi dolunca snowun snowu yapıyo öle dalıyo veya herhangi buff illa snow diil

Couldn't ...... uzun birşey yazıyor id : sayılar var ve sonunda trying again diyor şuanda çharım geceleyin kastığını hiç hatırlamıyorum . Potları doldurup kastırıyorum Kasıyor Sabah Geldiğimde Janganda Aptal Aptal duruyor Ve bakıyorum Sbotun o komut yerine Couldn't ..... id : sayılar ve trying again diyor lütfen yardım edin ben ne yapmalıyım ? Ayarlarda en ufak birşey bile yanlış değil scriptimde gayet iyi ben ne yapıcam yav =(

Couldn't select npc with id: Sayılar var Böyle Yardımcı olamaz mısınız Geceleyin Kasmıyor Bankada Takılıyor

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sbot 1.40a sürümü hatası yarın yeni sürüm ile düzelecek.

Benim bir sorunum war char kasma yerine geldıkten snr 1 atack yapıyor ve return scrool kullanarak sehre donuyor yine pot felan alıp gdio yine 1 kere atack yapıor ve yine rturn scrol cekıor sbotta yazan ise şu (resim koymayı bilmiyorum k.bkmayın) ustunde return scrol brakmayınca aşagıdaki gibi yazıo
starting walkback_thread!
Empty inventory... no scrolls there... bunu yazıo
LÜTFEN YARDIMCI OLURMUSUNUZ

hahmet demiş ki:
Benim bir sorunum war char kasma yerine geldıkten snr 1 atack yapıyor ve return scrool kullanarak sehre donuyor yine pot felan alıp gdio yine 1 kere atack yapıor ve yine rturn scrol cekıor sbotta yazan ise şu (resim koymayı bilmiyorum k.bkmayın) ustunde return scrol brakmayınca aşagıdaki gibi yazıo
starting walkback_thread!
Empty inventory... no scrolls there... bunu yazıo
LÜTFEN YARDIMCI OLURMUSUNUZ
Scriptini yenilemeyi dener misin?

Peki o zaman şunu dene,Yeni bir bot klasörü aç ve botun ayarlarını sıfırdan yapmayı dene.
Bu sefer olacaktır 8))

Yukarı Alt