Server
Assos
Takımı
Besiktas
hahmet demiş ki:
Range 100 etrafı canavar kaynıo diyorum ya bi skill vuruo return scrol basıo

Şehre Geri Dönme Ayarlarınızı Kontrol Edin .. Muhakkak Yanlışınız Orda ..

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Şimdi Bak Back Town Settings Ayarları Var .. Oraya Gitmek İçin Sbotta Sol Taraftan Settings Tıkla .. Gelen Pencerede Aşağı Doğru İn, Back town Settings olacaktır .. Ordan ayarlarını doğru şekilde yap .. 0 yapamazsın hiçbir ayarı o zamanda return çeker 1 olmalı en az ayarlar ..

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Oranın Resmini Çekmeyi Söylüyorum ;

Prt sc Tuşu Var "Print Screen" .. Buna Bas O Ayar Ekranını Açıp Sonrasında Paint Aç CTRL + V Bas Çektiğin Resim Çıkar .. Sonrasında Kaydedip Kapa Painti .. http://www.tinypic.com Gir .. Gözat Tıkla Kaydettiğin Resmi Seç Tamam Bas ... Resize Olan kısmı 15* Olarak Başlayan Var Onu Seç .. Sonrasında Upload Tıkla Gelen Ekranda Kutucuklar Olacak En Alttaki Kutucukta olanı Kopyala Sonra Buraya Gel

bak orda ne güzel diyor "*Empty inventory... no scrolls there..." diye :D return scroll un yokmuş. Ayrıca charının arrow ya da bolt kullandığına emin ol :D

hahmet demiş ki:
Hyperıon cok komıksın sen ya sorunumu ne oldugunu biliormusun konusuosun once sorunumu ören tmm :)
hahmet demiş ki:
Benim bir sorunum war char kasma yerine geldıkten snr 1 atack yapıyor ve return scrool kullanarak sehre donuyor yine pot felan alıp gdio yine 1 kere atack yapıor ve yine rturn scrol cekıor sbotta yazan ise şu (resim koymayı bilmiyorum k.bkmayın) ustunde return scrol brakmayınca aşagıdaki gibi yazıo
starting walkback_thread!
Empty inventory... no scrolls there... bunu yazıo
LÜTFEN YARDIMCI OLURMUSUNUZ
:wink1:

Gönderdiğin resim

Orda: Bot status: Back Town(Arrow) diyor... demekki arrow-bolt bitmiş... Altta ise "starting walkback_thread! Empty inventory... no scrolls there..." yazıyorsa return scroll olmadığı için geri dönemiyor demektir... Eğer sen xbow ya da bow değilsen ayarlardaki arrow kısmını kaldır... arrow-bolt kullanıyorsan gene ayarlardan bir adet return scroll aldır ok :?: :thumbsup:

Yukarı Alt