Silkroad'ta botlar sonsuza dek kaldırılsa silkroad oynamaya devam eder misiniz ?

• Bu kadar para harcadığım silkroad'ta bot olmasa elimle kasar devam ederim.

Votes: 200 28,7%
  • Evet , devam ederdim ama bu seferde pwl yaptırırdım

Votes: 50 7,2%
  • Evet , ama sadece var olan karakterimle pvp yapardım. Bir daha asla kasamam.

Votes: 47 6,8%
  • Muhtemelen hayır

Votes: 62 8,9%
  • Muhtemelen evet

Votes: 131 18,8%
  • Kesinlikle hayır , dürüm'ün ayransız olmayacağı gibi silkroad'ta botsuz olmaz.

Votes: 207 29,7%

• Total voters
    696
Aslında Unutulan Bir Şık Var Eğer Hatırlarsanız Botların Çıkmadığı Bi Gün Olmuştu Ve Silkroadın En Eğlendiğim Günlerinden Biriydi Sanırsam. Saat Gece 12 Hatta 1 e Kadar Silkroadın Tadını Çıkararak Rahat Rahat Oynadım. Asıl Botsuz Bi Silkroadda Oynanır.Eğer Bu Oyunu Biz Zevk Alalım Diye Oynuyorsak Bizim Zevk Almamız Lazım Botların Değil !!!

Muhtemelen evet. Çünkü sro halkı goldbotlardan şikayetçi. Ne zaman girsem oyuna her yer goldbot. Artık joymax cıvıttı işi. Bu olaya dur demeleri lazım. Onlarda ekmeklerini kazanıyorlar fakat genede preye işi düşen gene gider alır..

Takımı
Galatasaray
Kesinlikle evet , sroya 5kuruş harcamadım , hep plvl - el kasması , 2senedir oynuyorum.Çok sevinirim böyle olursa.

ImmorTaLGoD demiş ki:
Ama gold-bot'lar kaldırılırsa normal bot'lar kalırsa pc başından kalkmam :P

gold botları kullansana :D pt atıp pt kabul ediyolar :D :D bence kascak char olmadıgı zamanlarda gayet iyi :D

Şu bir gerçektir ki elle kasmak bir yere kadar , sonrası sıkar, bayar sizi, lvl kasacam die sizi sosyal hayattan koparır.bence silkroadı güzel yapanda bu bot olayıdır.şahsen diğer online oyunlarda bu kadar fazla farklı bot olayı yok.bazılarında hiç yok.Ki görüyoruz öyle oyunlarda bir hevesle kasmaya başlıyorsunuz, öte yandan zaman geçtikçe sıkılıyorsunuz, ve en sonunda bırakıyorsunuz(istisnalar olabilir ben genel için konuşuyorum).

Botsuz kasmak ölüm ya ilk oynadagım zmn 30 bile zor bela olmustum oyunu 6 ay bıraktım gene geldi bi kac haftada 65 oldum calıstıgım halde botu fazla kullanmadım ^^ ama genede botun kalması hosuma git mez cü pt moblar var öle oldumu ark olan gold satın alan gene kascek bunun yerine pt mob önce kalksın ^^

Botsuz bu oyun bence de oynanmaz... oasisteyken 90 ı zor kasmıştım bide 100 kasacaksak bu kesinlikle elle olmaz :))

xD xD owww iyi destan caktn ha sende xD..... :Dwalai oyn basladgnda bnde basladm hrbiden olum ya olumdu elle kasmak fln para skill fln :Dhele oyuna basladm btun sklleri actım buney buney die :D sonra yeni bi char acmstm :D

Von Dutch

Öğretiyorum
Kesinlikle hayır , dürüm'ün ayransız olmayacağı gibi silkroad'ta botsuz olmaz. Kesinlikle Katılıyorum :wink1: xD

Yukarı Alt