Silkroad'ta botlar sonsuza dek kaldırılsa silkroad oynamaya devam eder misiniz ?

• Bu kadar para harcadığım silkroad'ta bot olmasa elimle kasar devam ederim.

Votes: 200 28,7%
  • Evet , devam ederdim ama bu seferde pwl yaptırırdım

Votes: 50 7,2%
  • Evet , ama sadece var olan karakterimle pvp yapardım. Bir daha asla kasamam.

Votes: 47 6,8%
  • Muhtemelen hayır

Votes: 62 8,9%
  • Muhtemelen evet

Votes: 131 18,8%
  • Kesinlikle hayır , dürüm'ün ayransız olmayacağı gibi silkroad'ta botsuz olmaz.

Votes: 207 29,7%

• Total voters
    696

ce0

rank8
elle kasmak daha güzel olurdu toplu partilerde muhabbet akışı falan hoş olurdu

vay be seninde ne hikayen varmış öle bnde leged 1 den beri oynuyorum ama artık botsuz oynamak saçma geliyor okul olduğu için başında fazla duramıyoruz başında durabilsek botlar olmasa daha ii olur ama başında duramıyoruz.Ben de 72 ye kdr elle kastım 72 ye kasana kdr şuandaki sroda 110 olurdum heralde o zmn sroda ne bot var nede pre fln aylık %100 ticket kullanıyorduk hey gidi günler hey

O hayır dienlerin hiç biri gerçek player deil :!: bn 97lv yim hiç bot kullanmadım ve sadece 200 silk aldım pre flnda kullanmadım 1 yılda yaptım bu charı :!: okkadarda güzel deil oynamasını bilene :sfff:
Kesinlikle devam ederim bu forum dahil her sitede her gün onlarca server dolu diye topic açılıyor bide joymax a Küfür ediliyor joymax napsın servera sorsa bot olsun mu olmasınmı diye %90 ı olsun dicek sora hde servera girmiyo joymaxa sövelim.

Botsuz bi yere kadar.Bi çok kişiden ( bot olmasa daha güzel olurdu.) sözlerini duyuyorum.Bunu diyen kişiler oyunda lw olarak düşük ve bulunduğu lwde elle rahat kasabilen chara sahip kişiler.Yada kendini max levele ulaştırıp oyuna girememekten şikayetçi kişiler.Yani genel itibariyle bu goldbotlara karşı olanları anlayamıyorum...

Bu kadar para harcadığım silkroad'ta bot olmasa elimle kasar devam ederim. :wink1:

jumper

Öğretiyorum
diyonuz yok pvp sistemi kotu meslekler kotu bot olmasaydı parabotları olmayacaktı gidip gold alamıcaktık sos som sun almak için kervan cekilcekti guildçe kervanlar olucaktı oyunda her zaman kervan cekenler olucak hırsızlar para için dolasıyo olucak elinde bir sunu olan kral olucaktı gercek oyuncu kim gorulucekti işte ozaman anlasılırdı 3lü meslek sisteminin eglencesi botlar kalksın paralı bile olsa oynarım

jumper

Öğretiyorum
bide kurulan bombalar vardı ya onları geri koysalarda şu botlarla baya bi eglensek

jumper

Öğretiyorum
3. arka arkaya mjım ama editleyemiyorum msjlaqrımı kusura bakmayın

bot olmazsa bu oyunda ne kufur kalır ne bişey kalır el emegi oldugundan herkez banlanmak sozunu duydugunda bile 3 bucuk atar tekrar soyluyorum thief hunter trader kapısması oyle bi alevlenirki heycan maximum olur full sun adam tum oyunda elle sayılacak kadar az olur ve bir sun buldugunda kral olmus olursun arkadaslık ve muhabbet tavan yapar

kimse hızla kasamadıgında silkroadda premium ve ticket satıslarından koşeyi doner

Botu bizim kullandığımız gibi goLdbot deniLen charlarda kullanıyor.Ve oyun kötüye dogru gidiyor.Bot kaldırılsa %100 devam ederim

bence bot kaldırılınca daha iyi olur ben yüzde yüz devam ederim bot kullananlar bırakıyo bota yatıyo geziyo ama bot kullanmıyanlar eliyle emeğile kasıyo botsuz daha iyi olur gold botlarda gider oyundan oyun boşalır daha zevkli olur

heralde sadece şuanki mevcut charlarımla pvp,job yada uniqe için girerdim arada. goldbot da olmayacagndan server boş olur preye gerek kalmaz ohh :D

Yukarı Alt