Silkroad'ta botlar sonsuza dek kaldırılsa silkroad oynamaya devam eder misiniz ?

• Bu kadar para harcadığım silkroad'ta bot olmasa elimle kasar devam ederim.

Votes: 200 28,7%
  • Evet , devam ederdim ama bu seferde pwl yaptırırdım

Votes: 50 7,2%
  • Evet , ama sadece var olan karakterimle pvp yapardım. Bir daha asla kasamam.

Votes: 47 6,8%
  • Muhtemelen hayır

Votes: 62 8,9%
  • Muhtemelen evet

Votes: 131 18,8%
  • Kesinlikle hayır , dürüm'ün ayransız olmayacağı gibi silkroad'ta botsuz olmaz.

Votes: 207 29,7%

• Total voters
    696

Avasin

Kesinlikle Hayır çünkü para botları kaldırılırsa elixirlerin fiyatı 1m den aşşa olmaz her seferinde elixir acssesorye 1m para verdiğinizi düşünsenize weaponlarda 3mden başlar itemler deli gibi ateş pahası olur. oyun oynanmaz. her ay 100TL harcamakdansa her ay 28TL preye verip girmeyi yeğlerim..

3 senedir oynuyorum bir kez bile illegal program kullanmadım.. 105 LV geleceği söylentileriyle birlikte artık botsuz çok zor olacağını düşündüğümden ve gelecek skillerin çok sp yiyeceğinden bota daha ılımlı bakmaya başladım ama bu seferde jm botları banlamaya başladı.. Bunca sene elle kasıp ilk bot kullanışta banlanmak da baya koyar yani..İki ucu pis değnek durumundayım..Tamam kasarız elle bi yere kadar ki bunca sene kastım..FF olmayınca tadı olmuyor hem kasıp hem farm yapmak bayıyor adamı..

Ben ne düşünsem jm tersini düşünüyor zaten. :santa:

Botlar tamamen kalkarsa büyük ihtimalle exp oranını biraz arttırırlar :oldie: Devam ederim 8)

Eminimin Bot Kaldırılsa Oyundaki Rekabet Gerek Kendi Aramızda Gerek Baska Irklarla (Ger,Polsk.Eg) fallan fillah daha ilgi çekici olacagına inanıyorum :D

Ben elle 74 e kadar kastığım oldu. Ksro...
Party güzel oluyor..Daha cok muhabbet edebiliyorsun ama iş güç ve sosyal hayat var..Ben kıymalıyı şalgamsız yemek istemem. :wink1:

Kesinlikle evet. Hatta oyuna geri dönerim daha ciddi oynarım. Biliyorum ki öyle birşey olsa ezikle gerçek playerın farkı ortaya çıkacak!

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Kesinlikle hayır , dürüm'ün ayransız olmayacağı gibi silkroad'ta botsuz olmaz.

Silkroadın politikasına hayranım zaten. Çok dar görüşlü şimdi anlatıyım
onun düşüncesi botlar yer kaplasın millet pre alsın
aslında yanlış yapıor botları kaldırırsa millet gold alamıyacak
gold olmayınca taxi e giremicek napıcak?
söliyim gitcek hemen bi pre plus alcak elle kasmaya başlıcak
elle zor kasılır bilirsiniz napcak daha fazla pre plus alcak
para yok adam nası farm yapsın gitcek her ay sp ticket alcak kim kazancak? JOYMAX
adam elle kasıyor sıkılıyor gitcek heves gelsin diye ne alcak dress kim kazancak?JOYMAX
joymax ya öle ya böle kazancak bnce banlasın g.botları banlasın normal botları
geliri 2 kat artar :wink1:

ben aynen devam ederim oynamaya, hatta daha büyük bi zevkle. botlar tüm piyasayı ele geçirdikten sonra herkesin derdi max lvle ulaşmak oldu ne job war kaldıı ne kasarken arkadaşlarınla eğlenmek. herkes bi yerlerde ya sp farm yapıyo yada plvl.

Yukarı Alt