Silkroad'ta botlar sonsuza dek kaldırılsa silkroad oynamaya devam eder misiniz ?

• Bu kadar para harcadığım silkroad'ta bot olmasa elimle kasar devam ederim.

Votes: 200 28,7%
  • Evet , devam ederdim ama bu seferde pwl yaptırırdım

Votes: 50 7,2%
  • Evet , ama sadece var olan karakterimle pvp yapardım. Bir daha asla kasamam.

Votes: 47 6,8%
  • Muhtemelen hayır

Votes: 62 8,9%
  • Muhtemelen evet

Votes: 131 18,8%
  • Kesinlikle hayır , dürüm'ün ayransız olmayacağı gibi silkroad'ta botsuz olmaz.

Votes: 207 29,7%

• Total voters
    696
extraloob demiş ki:
Muhtemelen evet.

neden derseniz bu sefer herkes bilek gücüyle oynayacak ve lvl atlamak muhteşem zor olacak zaman olayı ve sosyal hayatta işe girince gayet farklı lvl'lar ortaya çıkacaktı hoş ben o yılları beta zamanında yaşayım lvl 52'e kadar elle kastım çatır çatır lakin lvl 30-52 arası ortamda pis koku alıyordum bu oyunun karanlık dünyasının varlığını hissediyordum ve beni içerisine çekiyordu mahsene ulaştığım anda işte o gün sro için ergenekonu başlattım ve extraloob'u kurdum :D
hehehehe sitenin kurulum hikayesini öğrenmek güzell :D
Karanlık dünya haa wayy be :twisted: Çok yaşa emi okan abii :nod:

Takımı
Fenerbahce
okan abimizn dediği gibi eskiden ne bot vardı ne taxi aslında charların kıymeti o zmnlar daha güseldi :) kervan çekilirdi .. yabancılar ön keserdi bizde onları :D vay arkadaş şmdi kervan çeken yok :S

Muhtemelen devam etmezdim. Belki daha zevkli olurdu oynamak ama saatlerce bilgisayar başında durmak gerekirdi. Büyük zaman kaybı olurdu.

qrafy_turq demiş ki:
Tabiki Evet.

Eskiden bot mu vardı aghh agghhh 64 e kadar Blade kastım elle :twisted: :twisted:
Tadı başkaydı yaa cool2:
sanada yazık. ben 80 cap te 73 glavier kastım sadece elle sonra bizim cafe sahibi içeri bi girdi dediki ;
Charı kendı kendıne kasan program buldum !
o zamanlar isrobot ne kadardı hatırlayan varmı ?

Ben sroya başladığımda avrupa ırkı yeni gelmişti botlarda vardı ama botsuz daha güzel

bu kadar para harcadıysam 8lı partyde elımden geldıgınce kasardım.Hırsla oynamıyorum cunku zevk almak ıcın lvlınlede pvp guzel oluyor.Amac ılla bıseyler kanıtlamaksa elle kasmak en guzelı el emegı goz nuru

GNR

rank8
favretto demiş ki:
qrafy_turq demiş ki:
Tabiki Evet.

Eskiden bot mu vardı aghh agghhh 64 e kadar Blade kastım elle :twisted: :twisted:
Tadı başkaydı yaa cool2:
sanada yazık. ben 80 cap te 73 glavier kastım sadece elle sonra bizim cafe sahibi içeri bi girdi dediki ;
Charı kendı kendıne kasan program buldum !
o zamanlar isrobot ne kadardı hatırlayan varmı ?
100 kredi 14 TL sanırım yada 14 $

Kemalist demiş ki:
Botlar Tamamen Kaldırılsa Oynamaya Devam Eder Misiniz?

Silkroad'ta botlar sonsuza dek kaldırılsa silkroad oynamaya devam eder misiniz ?

eskiden bot mu vardı beyler???????

nerde kaldı eski sro ? şimdi her yer euro...

Yukarı Alt